اخبار

رونمایی از کتاب خاطرات مقدس در سقز

در مراسمی در سقز به مناسبت 26 مرداد، سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، کتاب خاطرات مقدس با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، جمعی از آزادگان و خانواده ایثارگران رونمایی شد.
رونمایی از کتاب خاطرات مقدس در سقز

سرپرست فرمانداری شهرستان سقز در این مراسم، اظهار کرد: آزادگان، اسطوره های صبر و استقامت هشت سال دفاع مقدس و سند زنده افتخار ملت غیور ایران زمین هستند.
کامیل کریمیان افزود: این راد مردان و ايثارگران، هستی خویش را برای حفظ انقلاب در طبق اخلاص نهادند ، از باورهای خویش دفاع كرده وامروز نيز برای ساختن ایرانی آبادتر از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
وی ادامه داد: آزادگان، بهترین سرمایه برای ادامه آرمان‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والامقام هستند که با بازگشت شان، چشمان منتظر و قلب های عاشق را غرق در شادی نمودند.
فرمانده تیپ 228 متحرک هجومی سرلشکر ابراهیم ثابت هم گفت: این کتاب شامل خاطرات 70 آزاده سرفراز سقزی است که خاطراتی را از دوران اسارت نگاشته اند.
سرهنگ امیر درستی ادامه داد: این اثر در 136 صفحه و توسط انتشارات بیریار در تیراژ 500 جلد به چاپ رسیده است.
وی اظهارداشت: این خاطرات به قلم آزادگان سرفراز و جانبازان گرانقدر و ایثارگران این تیپ و با همت ستوانیکم اداری پرسنلی، علی کریمی جمع آوری شده است.
وی در پایان با بیان اینکه نظام مقدس اسلامی ایران یک نظام ارزشی است و بر پایه وحدت و برادری بنانهاده شده است، بر حفظ وحدت در برابر دشمنان تاکید کرد.
شهرستان سقز 608 شهید470 جانباز و 135 آزاده تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

 

بازدید [ 438 ]