اخبار

رونمایی از طرح برتر مسابقه طراحی رستوران و کافی شاپ بر روی پل عابر پیاده چه م سقز

آیین رونمایی از طرح برتر "مسابقه طراحی رستوران و کافی شاپ بر روی پل عابر پیاده رودخانه چه م سقز" با حضور معاون فنی و عمرانی فرماندار و سرمایه گذاران برگزار شد
رونمایی از طرح برتر مسابقه طراحی رستوران و کافی شاپ بر روی پل عابر پیاده چه م سقز

در ابتدای مراسم چیا صالحی بابامیری شهردار سقز گفت:بعد از اعلام فراخوان، ۲۰ طرح به دبیرخانه برگزاری مسابقه واصل که هیئت داوران پس از بررسی طرح ها ۳ طرح را به عنوان طرح های برتر انتخاب کردند.
سردار دوغی، رئیس شورای شهر نیز با اشاره به ظرفیتهای شهری سقز به ویژه حاشیه رودخانه جهت جذب سرمایه گذار بخش خصوصی، اظهار کرد: آماده کردن طرح ها و بسته های سرمایه گذاری توسط کارشناسان شهرداری ضروریست و امید است که در این دوره بتوان چند پروژه را با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی در حاشیه رودخانه سقز به سر انجام رساند.
نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی هم با بیان اینکه مدت زمان انجام اقدامات و کارهای عمرانی با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه محدود است، گفت: اتخاذ راهبردهای لازم برای پیشبرد و تسریع در امورات عمرانی و زیربنایی لازم است. 
محسن بیگلری با اذعان به اینکه نظام مهندسی شهرستان سقز در میان شهرهای استان و حتی کشوری سرآمد است، اظهار امیدواری کرد: بتوان با همکاری و تعامل بیشتر سازمان نظام مهندسی با نهادهای اجرایی و خدماتی و همت بیش از پیش شهرداری در زمینه طرح های زیربنایی و عمرانی به سوی توسعه شهری "سقز نگین کردستان" گام برداشت.
در پایان از طراحان طرح های برتر عبدالرحمان كدخدا صالحي، روزبه اردكاني و شهرام يزدان پناه( طراحان اولین طرح) ، محمد پاسبان(دومین طراح) و نيما اخوان (سومین طراح)و داوران مسابقه رضا قادر بيگ زاده، علي دباغي و مهندس فواد خدريار تقدیر شد.
همچنین از شركت رابين اندازياران شار به عنوان چهارمين اثر طراح منتخب به دلیل طراحي مناسب و قابل تحسين تقدیر شد.

 

بازدید [ 431 ]