اخبار

روایت معاون فرماندار از سفر مسئولان استانی و شهرستانی به سقز

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سقز ، سفر یک روزه مسئولان استانی را به این شهرستان برایمان روایت کرد.
روایت معاون فرماندار از سفر مسئولان استانی و شهرستانی به سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، علی محمدیان گفت:با حضور و همراهی محسن بیگلری، نماینده مردم سقز و بانه، کامیل کریمیان، فرماندار سقز، نماینده مجری کریدور بزرگراه غرب کشور، مشاوران و ناظران، روز یکشنبه، ابتدا و انتهای حوزه ماموریت شهرستان سقز به صورت میدانی بازدید و بررسی شد.
محمدیان اظهار کرد:پل دوم آدینان، زیرگذر آدینان و دوربرگردان  مسیر در آینده نزدیک زیر بار ترافیک قرار خواهد گرفت.
وی عنوان کرد، کامیل کریمیان در جمع مدیران بیان کرد: همکاری و همراهی مدیران استانی و شهرستانی و مجریان و مشاوران و پیمانکاران در قطعات مختلف بزرگراه مورد تاکید و تسریع در بهره برداری از زیرگذر و پل دوم آدینان حداکثر تا پایان تیرماه مورد انتظار است.
معاون فرماندار سقز ادامه داد:بیگلری در بازدید کریدور بزرگراهی غرب کشور در حوزه شهرستان سقز خطاب به نمایندگان مجری کریدور گفت: احداث و بهره برداری از کنارگذر سقز به عنوان اولین کنارگذر استان، نقطه عطفی در شهرستان سقز می باشد که مردم ثمرات ارزشمند آن را بیش از پیش احساس می کنند.
وی تصریح کرد: مجری، مشاوران و پیمانکاران قطعات باقی مانده کریدور، نهایت تلاش خود را انجام دهند و برای روستائیان و سایر بهره برداران و کاربران به لحاظ سهولت دسترسی در نظر گرفته شود.
گفتنی است به منظور بررسی مشکلات اتمام پروژه کریدور بزرگراهی که بازه ای حدودا 100 کیلومتری را شمال می شود، مدیران کل حوزه زیر ساخت، مدیر توزیع برق استان، مدیر انتقال برق استان، مدیر کل ورزش و جوانان، مدیر کل بنیاد مسکن، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و مسئولان شهرستان، نماینده و فرماندار را همراهی می کردند.


بازدید [ 169 ]