اخبار

رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه در سقز برگزار شد

با هدف كمك به نيازمندان و در راستاي جمع آوري و اهداي بسته هاي حمايتي به آنان، رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه در سقز برگزار شد.
رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه در سقز برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سقز، كاميل كريميان، فرماندار سقز روز پنج شنبه با حضور در سالن ورزشي شهيد كاظمي از روند آماده سازي و توزيع بسته هاي حمايتي بازديد و از همت سازمانهاي مردم نهاد حوزه جوانان واداره ورزش و جوانان تقدير كرد.
رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز اظهار داشت: در این رزمایش ۲۴۰  بسته حمایتی با همکاری اداره ورزش و جوانان، تعدادی از هیاتهای ورزشی و سازمان مردم نهاد همیار جوانان روستایی و انجمن آمانجی ژیان تهیه شده و در بین نیازمندان تقسیم مي شود.
فرزاد خاكي از کمک های جامعه ورزشی به ویژه تعدادی از روسا و نایب روسای هیاتهای ورزشی و همچنین سازمانهای مردم نهاد؛ انجمن همیار جوانان روستایی و انجمن آمانجی ژیان تشكر كرد.
خاكي گفت: از زمان شروع ویروس کرونا در شهرستان سقز در چندین مرحله جامعه ورزشی و انجمن های مردم نهاد به صورت خودجوش کمکهای خود را به ارزش 60 ميليون تومان به مستمندان و همچنین كادر بیمارستانهای امام خمینی (ره) و تامین اجتماعی اهدا کردند.

 

بازدید [ 123 ]