اخبار

رزمایش شکوه، اقتدار و مقاومت در سقز برگزار شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشاره به اغتشاشات اخیر و بیان اینکه دشمن آمده بود تا انتخابات پیش رو را به چالش بکشد عنوان کرد: به دلیل امدادهای الهی، نقشه های دشمن نقش بر آب شد.
رزمایش شکوه، اقتدار و مقاومت در سقز برگزار شد

 حجت الاسلام والمسلمین علی جعفر نژاد روز سه شنبه در رزمایش بزرگ شکوه، اقتدار و مقاومت که در سالن ورزشی شهید آبدرم با حضور فرماندار سقز، مسئولان ادارات و بیش از 3 هزار نفر از بسیجان برگزار شد، افزود: ترفند و توطئه دشمن، زودتر از موعد آشکار و در 48 ساعت با شکست مواجه شد.
حجت الاسلام جعفر نژاد عنوان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس، جنگ های سخت و تجزیه طلبانه و کودتاها همواره در برابر ملت ایران با شکت مواجه شده اند.
جعفر نژاد با عنوان اینکه شهادت هزینه دارد و هزینه مقاومت کمتر از سازش است تصریح کرد: مقاومت در ایران اسلامی به گفتمانی ارزشمند تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در جبهه های ایدئولوژیک و ژئوپولتیک با دشمنان در حال جنگ است و دشمن یارای مقابله و ایستادان در برابر ملت ایران را ندارد تصریح کرد: امروز بحث اصلی دشمن تمرکز روی اقتصاد و شاهد جنگ اقتصادی هستیم.
وی با تبریک چهلمین سالروز تاسیس نهاد بسیج به فرمان حضرت امام خمینی(ره)، بیان کرد:بسیج در همه میدان ها سربلند بیرون آمده است و بایستی به موقع و اندازه، در قبال کشور و اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.

اجرای طرح توسط سپاه سقز
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سقز هم در سخنانی اظهار داشت:در سال های 97 و 98 سپاه 44 واحد مسکن مددجویی در 36 روستای این شهرستان ساخت و واگذار کرده است.
سرهنگ یوسف معروفی بیان کرد: همچنین 27 طرح محرومیت زدایی با اعتبار 45 میلیارد ریال در روستاها اجرا و 156 جهیزیه به نوعروسان اهدا کرده است.

بازدید [ 124 ]