اخبار

هدف سفر فرمانداران شهرستان های استان به سقز از زبان معاونان استاندار کردستان:

رایزنی برای برگزاری انتخابات باشکوه و فراهم سازی زمینه شناخت از ظرفیت های شهرستان سقز

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در پاسخ به سوال خبرنگار ماهنامه "هاواری کردستان" مبنی بر تغییر یا جابجایی فرمانداران گفت: تعدادی از فرمانداران تا قبل از برگزاری انتخابات اسفندماه 98 جابجا می شوند
رایزنی برای برگزاری انتخابات باشکوه و فراهم سازی زمینه شناخت از ظرفیت های شهرستان سقز

حسین خوش قبال همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار این رسانه بیان کرد: تاکنون 11 نفر از مسئولان در استان کردستان برای ثبت نام در انتخابات مجلس از سمت خود استعفا داده اند.
همچنین خوش اقبال در پاسخ به سوال خبرنگار "سقز رووداو" در ارتباط با بازگشایی مرز سیف بیان کرد: با طرف عراقی صحبت شده است و ایران برای بازگشایی این ظرفیت اقتصادی آمادگی دارد و منتظر تصمیم آنان هستیم.
وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری "صداوسیما" در خصوص هدف از برگزاری همایش فرمانداران در سقز و بازدید فرمانداران از این شهرستان، اظهار کرد:رایزنی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، بررسی امکانات و زیرساخت های شهرستان سقز برای برگزاری انتخابات اسفندماه از مهمترین دلایل این سفر بوده است.
وی ادامه داد: به تدبیر و پیشنهاد فرماندار سقز، از تعدادی طرح های تولیدی و خدماتی، بازار، ظرفیت های گردشگری و تجاری و ادارات شهرستان سقز بازدید به عمل آمد.
معاون استاندار و فرماندار سقز هم در جمع اصحاب رسانه، هدف از برگزاری این سفر را فراهم ساختن زمینه شناخت نمایندگان عالی دولت در شهرستان های استان از شهرستان سقز برشمرد.
کامیل کریمیان همچنین عنوان کرد: محور برگزاری همایش فرمانداران در سقز، رایزنی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه بود.

بازدید [ 149 ]