اخبار

دیدار معاون سیاسی استاندار کردستان با رفقای روزهای سخت نظام جمهوری اسلامی ایران

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، مدیر کل سیاسی استانداری، فرماندار شهرستان سقز، معاونان، شهردار سقز، رئیس بنیاد شهید و جمعی از مسئولان در مزار شهدا حضور یافتند.
دیدار معاون سیاسی استاندار کردستان با رفقای روزهای سخت نظام جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، حسین خوش اقبال در سفر خود به سقز، در ابتدا با حضور در مزار شهدا با بیان اینکه عزت ایران اسلامی مرهون خون شهدا و مجاهدت رزمندگان و خانواده بزرگ شاهد و ایثارگر کشور است، گفت:شهدا حق و دین بزرگی بر گردن ما دارند.
خوش اقبال اظهار کرد: شهداي عزيز،‌ ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنان، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و  باید مسئولان همواره در کنار آنان باشند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به امنیت پایدار در استان کردستان عنوان کرد: این امنیت حاصل خون شهدا و هوشیاری مردمی است که با همه موانع و مشکلات در کنار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند.
وی عنوان کرد: شهرستان سقز با تقدیم کردن شهدای ارزشمند و ایثارگران گرانقدر همواره با انقلاب اسلامی بوده اند و از آرمان های این نظام الهی دفاع کرده اند.
وی سپس با حضور در جمع خانواده شهید محمد امین ساداتی، از شهدای فرهنگی شهرستان سقز، یاد وخاطره شهدای فرهنگی و به ویژه استاد شهید مطهری را گرامی داشت و صبر و حوصله و بردباری خانواده ایثارگران و شهدا را ستود.
خوش اقبال تصریح کرد:خدمت به خانواده شهدا برای مسئولان ارزش آفرین است و ما همواره باید قدردان رشادت های این عزیزان باشیم.
معان سیاسی استاندار کردستان سپس به دیدار پدر شهید حسیبه خرمتایی رفت. وی در این دیدار با پدر این شهید که اولین نماینده مردم شهرستان سقز در مجلس شورای اسلامی بود دیدار و از نزدیک گفتگو کرد.
وی در ادامه سفر خود به شهرستان سقز با قاسم امیری جانباز و آزاده دیدار و در این دیدار این آزاده به بیان خاطرات خویش پرداخت.
خوش اقبال عنوان کرد: جانبازان و ایثارگران و آزادگان، رفیق روزهای سخت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
وی عنوان کرد: رزمندگان با بیان سختی ها خود در زمان اسارت برای مسئولان، وظیفه خادمان را برای خدمت به مردم و دفاع از آرمانهای انقلاب سخت تر خواهند کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان سپس با ماموستا سید حسین حسین زاده امام جمعه سقز دیدار و گفتگو کرد.

EGBAL1

بازدید [ 571 ]