اخبار

فرماندار سقز:

دفاع مقدس تبلور بازخواني مفاهيمي چون ایثار شهادت و مقاومت بود

فرماندار شهرستان سقز گفت:دفاع مقدس تبلور بازخواني مفاهيمي چون ایثار شهادت و مقاومت بود.
دفاع مقدس تبلور بازخواني مفاهيمي چون ایثار شهادت و مقاومت بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز،  کامیل کریمیان در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس بیان کرد: شهدا با اهداي خون خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.
کریمیان بیان کرد:هدف از گرامیداشت این ایام، تجلیل از فداکاری ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت و انتقال این فرهنگ به نسل جديد و نوجوانان و جوانان است.
وی اظهار داشت:قدرت فرامنطقه ای امروز كشور مرهون استقامت ملت ايران است و اين پايمردي برگرفته از ايثار رزمندگان دفاع مقدس است كه منافع ملي و عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران امروز بسيار فراتر از مرزهاي كشور تعريف شده است.
 وی در بخشی دیگر از سخنان خود بیان کرد: ایران اسلامی با دشمنی بی منطق روبروست که براي تحقق اهداف خود تمام تعهدات بین المللی را به راحتي زير پا مي گذارد.
وی تصریح کرد: ایران کشوری متنوع است که در عين کثرت از وحدت و انسجامي قوي برخوردار است و حفظ اين وحدت همواره رمز پیروزی کشورمان در برهه های مختلف تاریخ بوده است.
کریمیان هدف از برگزاري گراميداشت هفته مقدس را انتقال مفاهيمي چون  ايثار و شهادت به نسل جديد دانست و بر مشارکت دستگاه های اجرایی برای برگزاری مناسب برنامه های هفته دفاع مقدس تاکید کرد.
سرهنگ احمدی، جانشین فرمانده سپاه سقز هم اعلام کرد:عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدا، تجلیل از خانواده شهدا، برگزاری یادواره شهدای آبروی محله، برگزاری همایش پیاده روی خانواده، صبحگاه مشترک و بهره برداری از پروژه های عمرانی از جمله برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان سقز خواهد بود.

 

بازدید [ 111 ]