اخبار

دعوت فرماندار سقز از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

معاون استاندار کردستان و فرماندار ویژه شهرستان سقز، در پیامی با تبریک یوم الله ۲۲ بهمن بر حضور عظیم مردم در این راهپیمایی و نیز شرکت پرشور در انتخابات دوم اسفند تأکید کرد.
دعوت فرماندار سقز از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام کامیل کریمیان به شرح زیر است: 
سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و بیست و دوم بهمن در تاريخ ملت بزرگ ايران،  ‏روزی فراموش ناشدنى و طلیعه و نوید بخش تجلی اراده پروردگار برای استقرار حکومتی اسلامی بود.
 ملت نجیب، بصیر، شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی در يوم الله 22 بهمن به مدد الهی و رهبری حکیمانه امام راحل(ره) و پشتوانه ملت، بنای استبداد و ظلم را واژگون و پایه های مستحکم مردم سالاری دینی را بنا نهاد.
انقلاب ایران اسلامی، انقلابی است که شعارهای آن جهانی و از دستاوردهای اصلی آن ثبات و امنیت و حفظ تمامیت ارضی و ایستادگی در برابر دشمنان و متجاوزان بوده است و دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش ها و به دست آوردن پیشرفت های خیره کننده همواره سربلند دیده اند.
امروز مردم ایران اسلامی نیک می دانند که با توجه به تحولات داخلی و منطقه ای از ترور ناجوانمردانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تا شکسته شدن هیمنه آمریکا و طرح از پیش شکست خورده معامله قرن، حضور در صحنه دشمن شکن راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات حساس یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب و شهدا و امام راحل است.
بی شک مردم شهرستان سقز و منطقه زیویه همچون 40 سال پیش با حفظ اتحاد و انسجام ملی با بصيرت بالاى سياسى و شعور دينى و شور و شعور انقلابى خود در راهپيمايى مردمى يوم‏ الله بيست و دوم بهمن و در انتخابات دوم اسفند شركت خواهند كرد
با تبریک دوباره سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اينجانب از اقشار مختلف مردم متدین، فهیم و زمان‌شناس شهرستان سقز دعوت می کنم که همسو با ملت عزيز ايران در راستای تداوم انقلاب و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی در مقطع حساس کنونی در عمل به وظیفه دینی و انقلابی، با حضور یکپارچه و منسجم و حماسی‌تر از سال‌های قبل در راهپیمایی 22بهمن شرکت کرده و پاسخ دندان‌شکنی به توطئه‌های استکبار جهانی بدهند و وفاداری خلل‌ناپذیر خود به اسلام عزیز و انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارند.

 

بازدید [ 127 ]