اخبار

دعوت فرماندار سقز از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن

معاون استاندار و فرماندار ویژه سقز در بیانیه ای از آحاد مردم شریف شهرستان برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن دعوت کرد.
دعوت فرماندار سقز از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سقز، در بیانیه کامیل کریمیان آمده است:
یوم‌الله ماندگار 22 بهمن‌ماه روز غلبه حق بر باطل، سرآغاز برافراشته‌شدن پرچم عدالت اسلامی و جشن پرشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مظهر عظمت و اقتدار ملّی است.
 ملت همیشه در صحنه ایران، يوم الله بیست و دوم بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را نقطه عطف حیات بخش در تاریخ این مرز و بوم و نمايش وحدت و همبستگي ملي مي ‌دانند، ایامی که  یادآور آرمان های ارزشمندی چون؛ عزت ملی، وحدت و انسجام ملی، اعتماد به نفس، استقلال سیاسی و اقتصادی و فرهنگی است.
ملت آگاه و هوشیار ایران اسلامی امسال با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده ، ورود به پنجمین دهه از عمر با برکت انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، این نظام مقتدر و مردمی را جشن می گیرند.
اينجانب از اقشار مختلف مردم متدین، فهیم و زمان‌شناس شهرستان سقز دعوت می کنم که همسو با ملت عزيز ايران در راستای تداوم انقلاب و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی در مقطع حساس کنونی در عمل به وظیفه دینی و انقلابی، با حضور یکپارچه و منسجم و حماسی‌تر از سال‌های قبل در راهپیمایی 22بهمن شرکت کرده و پاسخ دندان‌شکنی به توطئه‌های استکبار جهانی بدهند و وفاداری خلل‌ناپذیر خود به اسلام عزیز و انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارند.

 

بازدید [ 259 ]