اخبار

در 13 آبان همه اقشار ، اعتماد ناپذیری آمریکا را بار دیگر فریاد می زنند

دعوت فرماندار سقز از مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان

معاون استاندار و فرماندار ویژه سقز در بیانیه ای از اقشار مختلف مردم شریف شهرستان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه دعوت کرد.
دعوت فرماندار سقز از مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان
به گزارش روابط عمومي فرمانداري سقز، متن بيانيه علي اکبر ورمقاني ، به شرح زیر است:
سيزدهم آبان ماه ، يادآور سه واقعه مهم است که در سه دوره مختلف رخ داده است، تبعيد امام عزيز به ترکيه در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان بي گناه در سال ۵۷ توسط رژيم وابسته شاه و تسخير لانه جاسوسي در ايران در سال ۵۸ توسط دانشجويان پیرو خط امام که امام خميني (ره) آن را انقلاب دوم ناميدند و به همين دليل اين روز در تاريخ کشور به عنوان روز ملي مبارزه با استکبار جهانی به ثبت رسيده است.
13 آبان نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که در فرمایشات گُهربار رهبر معظم انقلاب، این روز ،  تجلي آزادگي، شجاعت و غيرت انقلاب ملت ايران  است و آينده مملكت در دست دانش‌آموزان است.
مردم شریف شهرستان سقز
ماجراجویی ها و کینه توزی های اخیر سردمداران ذلت پیشه استکبار و شیطان بزرگ علیه نظام مقدس اسلامی و سخنان سخیف و ابلهانه، کذایی و توهین های" ترامپ " رئیس جمهوری جاهل آمریکا علیه ایران، بار دیگر هویت استکباری شیطان بزرگ را نمایان کرد.
حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب ایران اسلامی سال ها پیش در مورد این شیطان بزرگ فرمودند:هرچه فریاد دارید، بر سر آمریکا بکشید، بدانید شما با یک قدرتى مواجه هستید که اگر یک غفلت بشود، مملکتتان از بین مى‏رود.  
 حضور در راهپيمايي به معناي یک ضرورت و تجديد ميثاق با آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي و برائت و انزجار از استکبار جهاني است و مردم هوشيار و همیشه در صحنه شهرستان سقز همگام با ملت ايران اسلامي با حضور حداکثري خود در اين راهپيمايي دوباره سرافرازانه نداي مبارزه با استکبار جهاني، و ايادي وابسته به آن را سر خواهند داد.
راهپيمايي 13 آبان روز شنبه ساعت 10 در شهرهاي سقز و صاحب برگزار مي شود که تجمع اوليه در سقز ساعت 30/9 صبح در ميدان قدس و تجمع اوليه در صاحب در جلو بخشداري زيويه خواهد بود.

بازدید [ 1908 ]