اخبار

دعوت فرماندار سقز از اقشار مختلف مردم برای شرکت در انتخابات

رئیس حوزه انتخابیه سقز و بانه، رئیس هیات اجرایی انتخابات و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی از آحاد مختلف مردم برای شرکت در انتخابات دوم اسفندماه 98 مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.
دعوت فرماندار سقز از اقشار مختلف مردم برای شرکت در انتخابات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام کامیل کریمیان به شرح زیر است:
دوم اســفندماه ۹۸ موعد برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شــورای اسلامی و میعادگاه دیگری برای حضور مردم در صحنه سیاسی - اجتماعی کشور و نمایش اقتدار ملت ایران اســت.
مقوله انتخابات در ایران اسلامی که برگرفته از نظام جمهوری مبتنی بر شیوه دموکراسی و آرای مردم است و مردم در شکل‌گیری ارکان حکومت نقش عمده را ایفا می‌کنند، از اهمیت زیادی برخوردار است.
بی شک برگزاری انتخابات باشکوه و حضور گسترده اقشار مختلف از مصداق های حضور بهنگام، یک جهاد و جشن ملی مردم برای دخالت در سرنوشت کشورشان است.
این حضور و یکپارچگی نشان دهنده صفوف متحد ایرانیان،  افزایش وحدت و امنیت ملی و جلوه‌های زیبا و ماندگار را به نمایش خواهد گذاشت. 
اینجانب ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور در انتخابات دوم اسفندماه، بی شك مشارکت اقشار مختلف مردم شريف، ‌آگاه، بصير وهوشيار شهرستان سقز باری ديگر حماسه ماندگار سياسی خلق خواهد کرد و به افتخارات نظام مقدس اسلامی خواهند افزود. 
همچنین از تمامی نامزدها و هواداران آنان می خواهم که در ساعت های پایانی رای گیری،  رویه اخلاق مداری را در پیش گرفته تا شیرینی مشارکت به کام شهروندان تلخ نشود. 
عزت و سربلندی و توفیقات روز افزون مردم شریف شهرستان سقز را از درگاه خداوندگار خواستارم.

بازدید [ 207 ]