اخبار

دعوت سرپرست فرمانداری سقز از مردم شریف شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

سرپرست فرمانداری سقز در بیانیه ای از عموم مردم شریف شهرستان سقز برای حضور در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان، "روز جهانی قدس" دعوت کرد.
دعوت سرپرست فرمانداری سقز از مردم شریف شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومي فرمانداري، متن بیانیه کامیل کریمیان به شرح زير است:
بسم الله الرحمان الرحيم
سُبحانَ الذي اسري بعَبده ِ ليلا ً مِنَ المَسجد ِ الحَرام ِ الي المَسجد ِ الاقصَي ....
روز جهاني قدس، روز مقابله مستضعفان با مستکبران جهان، روز اسلام و عرصه نمايش انسجام و اتحاد اسلامي و حمايت همه‌جانبه امت اسلامي از آرمان‌هاي فلسطين به عنوان پاره تن جهان اسلام و قدس شريف است. 
این روز فرخنده به عنوان یوم ا..، یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)است تا همواره در تاريخ ايران و جهان به عنوان روزي براي مبارزه واقعي با رژيم صهيونيستي، دشمن شماره يک اسلام، مشخص و معين شود.
روز قدس، روز خیزش جهانی امت اسلام و به فرمایش مقام معظم رهبری روز مبارزه با رژیم صهیونیستی و مبارزه با نظام سلطه است تا ملت های مسلمان و مستضعفان جهان در حمایت از مظلومان عالم به ویژه مردم مظلوم فلسطین، باری دیگر از جبهه استکبار و در رأس آن غده سرطانی اسرائیل، اعلام برائت کنند.
بی شک روز قدس امسال با سال های دیگر به دلیل اقدام وقیحانه آمریکا و سرمداران کاخ سفید در انتقال سفارت ایالات متحده به قدس شریف که نقض صریح قوانین بین المللی است بسیار متفاوت خواهد بود زیرا اهداف پشت پرده این معامله بزرگ قرن که با حمایت برخی از کشورهای منطقه چیزی جز منحرف کردن افکار عمومی از ماجرای روس گیت و همچنین حمایت لابی صهیونیزم برای انتخابات بعدی آمریکا نیست که بستر اجرای این طرح شوم که تداعی جنگ های صلیبی علیه دنیای اسلام است با انشقاق جهان اسلام، حمایت سعودی ها و ضعف خط مقاومت از جمله سوریه فراهم شده است که این بار نیز طرح توطئه دشمنان با هوشیاری مردم و جهان اسلام قطعا مختوم به شکست است.
اینجانب ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم منحوس اسرائیل و نظام سلطه و با آرزوي قبولي طاعات و عبادات ، از اقشار مختلف مردم فهيم شهرستان سقز، دعوت می کنم روز جمعه ساعت 9 و 45دقيقه در ميدان قدس سقز برای شرکت در راهپیمایی دشمن شکن حضور به هم رسانند.
همچنین از مردم شریف بخش های زیویه و امام و مردم شهر صاحب دعوت می کنم ساعت 9 و 45 دقیقه روبروی بخشداری زیویه برای شرکت در این اجتماع اسلامی حضور به هم رسانند.

 

بازدید [ 380 ]