اخبار

دعوت روحانیان سقز از مردم برای مشارکت در انتخابات

امام جمعه، اعضای شورای افتای مرکز بزرگ اسلامی، مدرسان وطلاب مدرسه علوم دینی امام شافعی (رض ) شهرستان سقز از عموم مردم برای شرکت در انتخابات دوم اسفندماه دعوت کردند.
دعوت روحانیان سقز از مردم برای مشارکت در انتخابات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام به شرح زیر است.
                                         بسم الله الرحمن الرحیم 
مردم مسلمان، متدین و انقلابی شهرستان سقز، همچنانکه استحضار دارید به حول و قوه الهی همانند چهار دهه گذشته این بار نیز ملت سرافراز ایران اسلامی در حماسه های ماندگار و سرنوشت ساز دیگر می خواهند برای نمایش اقتدار وصلابت همیشگی ایران اسلامی در روز جمعه دوم اسفند ماه 1398 با حضور میلیونی در پای صندوق های رأی دشمنان اسلام را بیش از گذشته مأیوس نمایند و به آمریکا و ایادی جیره خوارش بفهمانند ما عهد و پیمانی که با شهدا بسته ایم تا آخرین قطره خون خود ایستادگی می کنیم.
امسال برعکس سالهای گذشته، کینه وعداوت آمریکای تروریست، علیه مسلمانان عموماً ایران اسلامی در نهایت وقاحت وستمگری ادامه دارد و می طلبد پرشورتر از گذشته همه اقشار، روحانی و دانشگاهی، فرهنگی وبازاری و تک تک مردم با حضور خود در پای صندوق های رأی، پیام استقامت و سازش ناپذیری کشور عزیزمان را به جهانیان ابلاغ و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی خصوصاً سردار دل ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی بداریم .
سید حسین حسینی، امام جمعه سقز، عابد نقیبی دبیر شورای افتاء و مسئول مرکز بزرگ اسلامی سقز و مدرسان وطلاب مدرسه علوم دینی امام شافعی سقز

 

بازدید [ 82 ]