اخبار

دعوت امام جمعه، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس و فرماندار سقز از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن

امام جمعه، نماینده مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در بیانیه ای از آحاد مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن دعوت کردند.
دعوت امام جمعه، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس و فرماندار سقز از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سقز، در بیانیه ماموستا سید حسین حسینی، محسن بیگلری و علی اکبر ورمقانی آمده است:
ملت ایران، يوم الله بیست و دوم بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را نقطه عطف حیات بخش در تاریخ این مرز و بوم و فرصت مغتنم براي تجديد پيمان با آرمان‌هاي امام خمینی(ره) و بيعت دوباره با رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)  و نمايش وحدت و همبستگي ملي مي ‌دانند.
قریب چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران، حضور آگاهانه‌ مردم يکي‌ از زيباترين‌ جلوه‌هاي‌ قدرت‌ الهي‌ است‌ و گوياي اين مطلب بوده که‌ انقلاب‌ همچنان‌ زنده‌ و پابرجاست و به يقين راهپيمايي سراسري ٢٢ بهمن ماه نماد همدلي و انسجام ملي است که مردم با حضور در اين راهپيمايي بار ديگر وحدت و همبستگي خود را در مقابل چشم جهانيان به نمايش خواهند گذاشت.
مردم شريف ونجيب ومسئولان دلسوز وخدوم شهرستان سقز نيز همسو با ملت عزيز ايران که در تمامي مناسبتها پايبندي خود را به نظام مقدس وآرمانهاي انقلاب به خوبي نشان داده اند، با حضور پرشور خود در راهپيمايي 22 بهمن ضمن اعلام تجديد ميثاق با حضرت امام راحل(ره) ، شهيدان هميشه جاويد انقلاب و دفاع مقدس و بيعت دوباره با مقام معظم رهبري (مدظله العالي) حماسه بي بديل ديگري خلق خواهند کرد وبرگ زريني بر افتخارات خود خواهند افزود و باعث شادي دوستداران انقلاب ونظام مقدس و نااميدي دشمنان خواهند شد.
اينجانبان از تمام آحاد مردم شريف وهميشه در صحنه شهرستان سقز دعوت می نمائیم همچون گذشته با حضور پرشور خود ضمن نمايش همبستگي و انسجام ، محاسبات وتوطئه چيني دشمنان قسم خورده نظام اسلامي را خنثي نمایند.

ماموستا سید حسین حسینی
امام جمعه
محسن بیگلری
نماینده مردم شریف شهرستان های سقز و بانه
علی اکبر ورمقانی
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقزبازدید [ 547 ]