اخبار

فرماندار سقز:

درك شرايط خطير كشور زمينه عبور از مشكلات خواهد شد

فرماندار سقز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گفت:درك شرايط خطير كشور زمينه عبور از مشكلات خواهد شد.
درك شرايط خطير كشور زمينه عبور از مشكلات خواهد شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز،  کامیل کریمیان اظهار کرد: کشور در جنگ اقتصادی است و ایستادگی، وحدت و انسجام ملت ایران، رمز تداوم موفقیت های ایران اسلامی است.
کریمیان باب یان اینکه، ایران بر اصول و ارزش ها تاکید داشته و کشوری است که سیاستها و راهبردها را بر اساس منافع ملی ترسیم می کند بیان کرد: ما همواره ملتی صلح طلب بوده ایم و هیچگاه جنگ طلب نبوده و نیستیم.
وی تصریح کرد:با روی کار آمدن ترامپ، افکار عمومی جهان به اینکه دولت آمریکا، ناقض تعهدات بین المللی است پی برد که نمونه عینی آن نقض توافقنامه بین المللی برجام بود.
نماینده عالی دولت در شهرستان سقز گفت:در شرایط سخت باید به تامین نیازهای اساسی مردم و حداقل ها توجه کرد.
وی تشریح کرد:با وجود ضعف بودجه ای تمامی طرح های عمرانی در شهرستان سقز فعال و اقدامات شاخصی در حوزه آسفالت راه های روستایی و جاده سازی انجام شده است.
کامیل کریمیان عنوان کرد:در چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی، دستاوردهای عظیمی در حوزه های پزشکی، فناوری نانو، انرژی صلح آمیز هسته ای، سد ساز ی، ورزشی و پژوهشی و علمی به دست آمده است که بر مسئولان واجب است دستاوردهای دولت را برای مردم تشریح و بازگو کنند.
فرماندار در این آئین در سه محور پیدایش و چرایی پیروزی انقلاب اسلامی، تثبیت و تداوم انقلاب، بلوغ انقلاب و وظیفه امروز در برابر حفظ دستاوردهای انقلاب سخن گفت.
این برنامه در گرامیداشت دهه فجر با حضور امام جمعه، اعضای شورای تامین و اداری و جمعی از پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت و بسیجیان در میدان صبحگاه سپاه برگزار شد.
همچنین در این روز زنگ انقلاب در مدارس شهرستان سقز نواخته شد و برنامه های ورزش صبحگاهی و مسابقه دارت بانوان و جشنواره بومی و محلی در سنته برگزار شد

 

بازدید [ 169 ]