اخبار

درد دل دانش آموزان با فرماندار سقز: کمبود فضا از مشکلات جدی مدارس است

دانش آموزان دبیرستان اسراء در محله قوخ سقز، روز چهارشنبه در بازدید نماینده عالی دولت در شهرستان سقز از این محیط آموزشی خواستار بازسازی و بهسازی فضای تحصیلشان شدند.
درد دل دانش آموزان با فرماندار سقز: کمبود فضا از مشکلات جدی مدارس است

آنان با اشاره به کمبود فضای کلاس های درس همچنین خواستار حمایت خیران و خیران مدرسه ساز از دبیرستان اسراء شدند.
فرماندار سقز هم با اذعان به کمبود فضای آموزشی، گفت: در راستای جبران کمبودهای فضای آموزش، دریغ نخواهیم کرد.
کامیل کریمیان به دانش آموزان گفت: چشم امید شهر، پدر و مادر و معلمان به شماست و نبایستی کمبودهای فضای آموزشی بر کیفیت تحصیل شما تاثیر بگذارد.
دیدار فرماندار با معلمان
همچنین فرماندار سقز در دیدار با معلمان هنرستان کاردانش دکتر حسابی گفت:توجه به آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی، نوعی سرمایه گذاری هوشمندانه برای دستیابی به توسعه پایدار است.
کامیل کریمیان بیان کرد:اعتبارات ویژه برای تجهیزکارگاه های این آموزشگاه مصوب می شود.

 

کریمیان با اشاره به ظرفیت شهرستان سقز در زمینه کشاورزی خواستار توجه بیشتر هنرستان کاردانش به رشته زراعت شد.
مدیر هنرستان کاردانش دکتر حسابی هم گفت: کمبود امکانات اولیه و مجهز نبودن کارگاه های آموزشگاه از مهمترین مشکلات این مکان آموزشی است.
محمد بابامیری بیان کرد: این هنرستان، با مساحت ۱۶ هزار مترمربع، بزرگترین هنرستان کاردانش استان کردستان است که ۱۱ رشته در زمینه صنعت، خدمات و کشاورزی در آن تدریس می شود.
فرماندار همچنین از دفتر انجمن اسلامی این آموزشگاه بازدید کرد.
کامیل کریمیان، فرماندار، همراه شهردار سقز و جمعی از مسئولان، در گرامیداشت هفته معلم با معلمان این آموزشگاه، دیدار کردند.
همزمان، معاونان سیاسی، برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سقز نیز در قالب ۱۲ تیم با معلمان دیدار کردند و این هفته را به آموزگاران تبریک گفتند.

بازدید [ 267 ]