اخبار

درخواست فرماندار سقز از مردم: در خانه می مانیم

کامیل کریمیان فرماندار سقز خطاب به شهروندان و بازاریان گفت: به کمپین تعطیلی بازار سقز و در خانه بمانیم، بپیوندیم.
درخواست فرماندار سقز از مردم: در خانه می مانیم

کریمیان همچنین از صاحبان کسب و کار درخواست کرد: غیر از کسانی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می کنند همه در خانه می مانیم.
کامیل کریمیان برای باری دیگر در ویدیویی کوتاه رودرو با مردم صحبت کرد و از شهروندان خواست که برای چند روز دیگر هم صبر کنند، از خانه بیرون نیایند و از تردد با خودروهای شخصی پرهیز کنند
کریمیان با تشکر از صبر مردم که به کمپین در خانه بمانیم پیوسته اند، افزود: ضروری است که مردم تذکرات ستادهای شهرستانی، استانی و کشوری کرونا را در جدی بگیرند.
وی یادآور شد: در صورت نیاز، مراکزی برای بیمارانی که از نظر مکان در منزل مشکل دارند برای گذراندن دوره نقاهت اختصاص خواهد یافت که زائرا سرا و مهمانسراهای آموزش و پرورش برای این حوزه در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه در فضای مجازی آمارهای مختلفی در خصوص تعداد مبتلایان به کرونا در سقز منتشر می شود تصریح کرد: قصد پنهان کاری نداریم و آمار واقعی روزانه از طریق اصحاب محترم رسانه ها منتشر می شودبیمارستان تامین اجتماعی سقز فقط بیماران مبتلا به کرونا پذیرش می کند
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی سقز با بیان این مطلب افزود: در راستای مصوبات ستاد کرونا استانی، این مرکز درمانی بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا را پذیرش می کند.
دکتر سیما شفیعی ضمن پوزش از تمام بیمه شدگان تامین اجتماعی اظهار داشت؛ درمانگاه بیمارستان کماکان برای خدمت دهی فعالیت خواهد کرد ولی بیمارستان از بیماران غیرکرونایی و اعمال جراحی معذور است.
وی عنوان کرد؛ تمام عزم کادر درمان این واحد درمانی خدمات به بیماران شهرستان سقز و به ویژه در حال حاضر بیماران مبتلا به ویروس کروناست که امید است با توکل به خدا و همراهی مردم در توجه به توصیه ها از این بحران عبور کنیم.

 

بازدید [ 277 ]