اخبار

پیام تبریک فرماندار سقز به مناسبت روز خبرنگار

خبرنگاران، سربازان عرصه روشنگری هستند

علی اکبر ورمقانی، فرماندار سقز در پیامی، هفدهم مردادماه روز خبرنگار را به خبرنگاران شهرستان سقز، استان کردستان و ایران تبریک گفت.
خبرنگاران، سربازان عرصه روشنگری هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،  متن پیام ورمقانی به شرح زیر است.
نون وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ
سوگند به قلم و آنچه مى ‏نويسند
خبرنگاران، سربازان عرصه اطلاع رسانی، روشنگری  و تنویر افکار عمومی، نقش مهمی در انعکاس و بازتاب حقایق و توسعه و پیشرفت هر منطقه برعهده دارند .
خبرنگاران، خادمان به ملت ، مشاورانی امین و ناصحانی دلسوز هستند که با ارائه مطالب و انعکاس واقعیت ها و ارائه نقدهای سازنده، نقش مهمی در پیشبرد و روند اصلاح امور کشور به عهده دارند و بنده بارها از مشاوره خبرنگاران در رفع مشکلات شهرستان بهره گرفته ام و امید است ،  مسئولان ادارات، ارگانها، سازمان ها و نهادهای شهرستان سقز هم با این قشر فرهیخته بیشتر در ارتباط باشند.
امیدوارم خبرنگاران ارجمند در راستای اصولی چون؛ اطلاع رسانی دقیق و به موقع،  بی طرفی، تولید اخبار ابتکاری، انتشار نقدهای سازنده، انتشار گزارش های توسعه محور، احترام به حریم خصوصی و شئون انسانی و ارزشهای جهانی و تنوع فرهنگها، همواره تلاش کنند و کوشا باشند.
اینجانب با گرامیداشت این روز فرخنده و  تسلیت سالروز شهادت شهید محمود صارمی ؛ فرصت را مغتنم دانسته، روز حق گویی، حق جویی و پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان عرصه اطلاع رسانی تبریک عرض نموده و از ایزد منان برای خبرنگاران،  مجاهدان و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی، توفیق و تداوم هدایت و سعادت و سرافزاری را از خداوند منان مسئلت دارم.


بازدید [ 105 ]