اخبار

حضور فرماندار سقز در تلویزیون؛ کریمیان، اقدامات را در سیمای کردستان تشریح کرد

در اولین روز از گرامیداشت دهه فجر، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز به تلویزیون رفت تا دستاوردهای دولت در شهرستان و برنامه های گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی را تشریح کند.
حضور فرماندار سقز در تلویزیون؛ کریمیان، اقدامات را در سیمای کردستان تشریح کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، برنامه " جیژنی سه ربه رزی" ساعت 19 و 45 دقیقه تا 21 و 10 دقیقه شب شنبه دوازدهم بهمن با حضور کامیل کریمیان فرماندار ویژه شهرستان سقز به روی آنتن رفت.
کامیل کریمیان، با حضور در استودیو جیژنی سه ربه رزی مرکز صداوسیمای استان کردستان درباره برنامه های شاخص در دست اجرای شهرستان و در دهه فجر با خبرنگار سقز و مجری استانی به گفتگو نشست.
تشریح مهمترین برنامه های در دست بهره برداری در گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برنامه دولت برای توسعه شهرستان سقز و دستاوردهای دولت، مهمترین اقدام های انجام شده در حوزه های عمرانی، اجتماعی و فرهنگی در چند سال اخیر و طرح های افتتاح شده در دهه فجر از مهمترین مواردی بود که و آنرا از رسانه ملی به اطلاع شهروندان رساند.
اقدامات دولت در بخش راه های مواصلاتی و راه های روستایی، تشریح ظرفیت های معدنی شهرستان و اقدام برای حمایت از سرمایه گذاران صنعتی و معدنی و ساخت کارخانه ذوب آهن در صاحب، اقدامات حوزه تنظیم بازار و توزیع 4 هزار تُن کالای اساسی، تشریح دو ظرفیت مرز و کشاورزی به عنوان اساس اقتصاد شهرستان از دیگر مواردی بود که فرماندار در خصوص آنان صحبت کرد.
فراندار سقز در بخشی از سخنان خود تصریح کرد: یکی از بهترین و مهمترین اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان سقز، شروع به کار مجدد و از سرگیری فعالیت ساخت فرودگاه سقز و تبدیل آن به فرودگاه بزرگ بوده است در حالی که قبل از سال 95 این طرح غیر فعال بود و امروز سه پیمانکار در بحث تطویل باند، ساخت ابنیه و جاده جایگزین مشغول فعالیتند و پیش بینی می شود این طرح سال 99 افتتاح شود.
وی همچنین بیان کرد: در دهه فجر امسال 137 طرح با اعتبار بیش از 60 میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.
کریمیان با اشاره به قدمت سقز به عنوان شهری فرهنگی در خصوص راه اندازی دوباره سینما  همبیان کرد: ساخت سینمای استقلال در شهرستان سقز در دهه فجر کیلد می خورد.

 

 

 

بازدید [ 76 ]