اخبار

حضور رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور در سقز

رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور برای بررسی امکانات سقز برای میزبانی مسابقات فوتسال لیگ دسته دوم کشور در این شهرستان وارد این شهر شد.
حضور رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور در سقز
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کاظم سلیمانی در دیدار با سرپرست اداره ورزش و جوانان، جمعی از پیشکسوتان حوزه ورزش فوتبال و فوتسال و معاون برنامه ریزی فرماندار سقز گفت: حساسیت بازی های لیگ دسته دوم با لیگ برتر هیچ فرقی ندارد.
وی اضافه کرد: همه تیم های صعود کننده برای میزبانی برگزاری مسابقات فوتسال لیگ دسته دوم کشور، درخواست دادند که در نهایت درخواست سقز با در نظر گرفتن شرایط و سابقه برگزاری مسابقات در رشته های دیگر مورد موافقت واقع شد.
وی از سالن 2 هزار نفره شهید آبدرم سقز هم بازدید و با اشاره به استقبال گسترده مردم از این مسابقات، این مکان را برای برگزاری مسابقات مناسب توصیف کرد.
 سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز هم با اشاره به موفقیت های رشته ورزشی فوتبال فوتسال این شهرستان، اظهار کرد: تیم فوتسال آروین سقز در لیگ برتر جوانان کشور حضور دارد.
فرزاد خاکی، با تشکر از فدراسیون فوتسال کشور برای قبول درخواست میزبانی فوتسال لیگ دسته دوم کشور در سقز، افزود: مردم این شهرستان ، ورزش دوست هستند و سقز میزبان مسابقات در سطح بین المللی بوده و برای میزبانی مسابقات فوتسال لیگ دسته دوم کشور هم آماده است.
فریبرز اولیایی، معاون برنامه ریزی،اداری و مالی فرماندار سقز هم از پشتیبانی و آمادگی اداره های شهرستان برای برگزاری مطلوب این مسابقات خبر داد.
مرحله پایانی مسابقات فوتسال لیگ دسته دوم کشور از روز 15 مرداد ماه در سقز آغاز می شود و به مدت 6 روز ادامه خواهد داشت.


بازدید [ 96 ]