اخبار

فرماندار سقز:

حاج قاسم سلیمانی، محور اتحاد و شهادتش نقطه عطفی در انسجام ملی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت:حاج قاسم سلیمانی در زمان حیات، محور اتحاد و شهادت وی نیز نقطه عطفی در انسجام ملی برای پیشبرد اهداف کشورمان است
حاج قاسم سلیمانی، محور اتحاد و شهادتش نقطه عطفی در انسجام ملی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت یاد و نام سپهبد شهید سلیمانی در مسجد جامع افزود: سردار محور و هماهنگ کننده مقاومت و عامل وحدت در منطقه خاورمیانه بود.
کریمیان با اشاره به ویژگی های شخصیتی شهید سلیمانی اظهار داشت: تواضع و فروتنی وی زبانزد عام و خاص بوده است و این ابر مرد را به عنوان شخصیت شیشه ای می شناسند.
 وی با عنوان اینکه کارنامه دولت آمریکا سیاه است بیان کرد: اقدامات این کشور در کودتای 28 مرداد 32، کودتای نوژه، حادثه طبس، ترور و ایجاد نا امنی، جنگ های مذهبی و فرقه ای، سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران، عهد شکنی و پیمان شکنی و حمایت بی چون و چرا از رژیم بعث و محور شرارت خواندن ایران نمونه ای از این کارنامه مخالف حقوق بشری است.
فرماندار سقز تصریح کرد:تهدید، تحریک، ترور و تحریم، کارنامه آمریکا در حوزه حقوق بشر است.
وی با بیان اینکه ترامپ اهل مذاکره و معامله نیست، به رفتارها و دکترین رییس جمهوری های ماقبل ترامپ از جمله جرج بوش اشاره و بیان کرد:پارادایم آشوب، دکترین هنری کسینجر و نظریه اجرای بازیگری دیوانه از جمله پارادایم های حاکم بر امنیت ملی آمریکا است و امروز ترامپ با پیروی از مدل جوجیتسو در ابتدا تهدید می کند، سپس جا خالی و پرتاب می کند.
فرماندار سقز با بیان اینکه، آمریکا به دنبال عدم ثبات در خاورمیانه است، اضافه کرد: سردمداران آمریکا از این راهبرد برای فروش اسلحه و تاراج نفت بهره می گیرند.
وی با بیان اینکه دولت آمریکا از ریخته شدن خون یک پیمانکار خود در کشور عراق نگذشت، تصریح کرد: شورای عالی امنیت ملی که با حضور رهبر معظم انقلاب تشکیل شد، در خصوص انتقام خون سردار سلیمانی و همرزمانش تصمیم لازم گرفته است و به وقت خود عمل می شود.
کریمیان همچنین با عنوان اینکه بایستی هوشیار باشیم، بیان کرد: سیاست دو حزب حاکم آمریکا در قبال ایران، سیاست تهدید، تحریک، ترور و تحریم است.

امام جمعه سقز: شهید سلیمانی، مجاهد راه حق بود
امام جمعه سقز هم در سخنانی با اشاره به آیاتی از قرآن به توصیف شخصیت حاج قاسم پرداخت و افزود: وی مجاهد راه حق و سردار اسلام بود که با تخریب کنندگان دیدن از جمله رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار مبارزه می کرد.
ماموستا سید حسین حسینی با بیان اینکه شناخت دشمن در هر دوره و زمانه ای، به بصیرت نیاز دارد به عمق دشمنی آمریکا و اسرائیل در طول دوران 40 سال نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره و تصریح کرد: انتقام سخت به وقت خود گرفته می شود.

شهید سلیمانی، نماد مقاومت اسلامی بود
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز هم در سخنانی سپهبد شهید قاسم سلیمانی را نماد و مدافع مقاومت اسلامی در منطقه برشمرد.
ماموستا عابد نقیبی افزود: شهادت آرزوی سردار بود و این شهادت سرآغازی برای محو شدن آمریکا خواهد شد.
وی حاج قاسم سلیمانی را سردار عرصه شرف، جهاد و مقاومت برشمرد و افزود: وی یک مسلمان باعزت و سردار اسلام بود و با شهادت وی، معادله ماندگاری آمریکا در منطقه به هم خواهد خورد.

بازدید [ 191 ]