اخبار

توجه بیشتر به روابط عمومی و رسانه ها، محور نشست استاندارکردستان با خبرنگاران سقز

خبرنگاران شهرستان سقز در نشست با استاندارکردستان خواستار توجه بیشتر به روابط عمومی و رسانه ها به عنوان بخشی از عوامل تاثیر گذار در روند توسعه استان شدند.
توجه بیشتر به روابط عمومی و رسانه ها، محور نشست استاندارکردستان با خبرنگاران سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، در این نشست که شامگاه روز یکشنبه در گرامیداشت هفته دولت در فرمانداری برگزار شد اصحاب رسانه بر ایجاد فضای مناسب برای فعالیت خبرنگاران و تاسیس دفتر خبری صدا و سیما در شهرستان سقز تاکید کردند.
در این نشست خبرنگاران همچنین بر همکاری بیشتر ادارات دررفع مشکلات طرح های سرمایه گذاری، توجه بیشتر به توسعه گردشگری شهرستان، تلاش برای ماندگاری بیشتر پزشکان در مناطق محروم، از سرگیری دوباره عملیات عمرانی بازارچه سیف شدند.
 استاندار کردستان هم با تشریح بخشی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان گفت: طی سه ماه از اجرای طرح کارت پیله وری یک هزار و 600 میلیارد ریال کالا از بازارچه های مرزی این استان ترخیص شده است.
بهمن مرادنیا اظهار داشت: از این میزان، 460 میلیارد ریال به حساب خانوارهای مرزنشین (دارندگان کارت های پیله وری) واریز شده است.
وی با بیان اینکه 66 هزار نفر در قالب 23 هزار خانوار مرزنشین استان دارای کارت پیله وری هستند، افزود: 18 هزار خانوار نیز در همین مناطق از مزایای فروش سوخت برخوردار هستند.
استاندار کردستان تاکید کرد: تبدیل کولبری به طرح پیله وری از طرح های خوب دولت دوازدهم و به نفع مردم مرزنشین است که با این اقدام شان این افراد ارتقا یافته است.
مرادنیا یادآور شد: امسال 100 میلیارد ریال از محل فروش سوخت به مرزنشینان پرداخت می شود که سهم هر خانوار پنج میلیون و 500 هزار ریال بوده است.
وی به اقدامات و پیگیری های مربوط به احداث فرودگاه سقز نیز اشاره کرد و گفت: تملک زمین این فرودگاه بطور کامل انجام شده و برای 178 هکتار آن سند نیز صادر شده و کار ساخت آن در حال انجام است.
استاندار کردستان اصحاب رسانه را صدای ملت دانست و اضافه کرد: مسئولان باید خواسته های خبرنگاران که همان صدای مردم است را بشوند و برای رفع مشکلات این قشر تلاش کنند.
مرادنیا ادامه داد: هیچ نهادی حق شکایت از خبرنگاران ندارد و نباید برخورد قهری با رسانه ها و خبرنگاران صورت بگیرد.

بازدید [ 291 ]