اخبار

تمام منتخبان مجلس یازدهم/ ۱۰۷ منتخب سابقه نمایندگی دارند + جدول

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از خبرگزاری خانه‌ملت؛ بر اساس آمار ترکیب نمایندگان مجلس یازدهم متفاوت از دوره دهم خواهد بود، در میان ۲۹۰ کرسی مجلس تنها 18نفر اصلاح‌طلب و 38 نفر مستقل هستند، مابقی نمایندگان مجلس یازدهم را اصول‌گرایانی تشکیل می‌دهند که اکثرا به پیشنهاد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات مجلس یازدهم معرفی شده بودند.
تمام منتخبان مجلس یازدهم/  ۱۰۷ منتخب سابقه نمایندگی دارند + جدول

از منظری دیگر 107 نماینده دور یازدهم دارای سابقه نمایندگی هستند و برخی در ادوار مختلف حضور داشتند. از این میان یک نماینده منتخب سابقه حضور در مجلس دوم، 3 نفر سابقه حضور در مجلس چهارم، 8 نفر سابقه حضور در مجلس پنجم، 6 نفر سابقه حضور در مجلس ششم، 23 نفر سابقه حضور در مجلس هفتم، 44 نفر سابقه حضور در مجلس هشتم، 45 نفر سابقه حضور در مجلس نهم و 56 نفر سابقه حضور در مجلس دهم را دارند.
جدول زیر به تفکیک استان‌ها و تعداد حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب، گرایش‌های سیاسی و سوابق نمایندگی افراد را نشان می‌دهد:
«آذربایجان شرقی»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱ تبریز، آذرشهر و اسکو مسعود پزشکیان اصلاح طلب هشتم، نهم، دهم
۲ تبریز، آذرشهر و اسکو احمد علیرضابیگی اصول‌گرا دهم
۳ تبریز، آذرشهر و اسکو روح الله متفکر آزاد اصول‌گرا -
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو محمدرضا میرتاج‌الدینی اصول‌گرا هفتم، هشتم
۵ تبریز، آذرشهر و اسکو محمدحسین فرهنگی اصول‌گرا هفتم، هشتم، نهم، دهم
۷ بستان‌آباد غلامرضا نوری  قزلجه اصلاح طلب نهم
۸ ملکان سیدعلی موسوی اصول‌گرا -
۹ شبستر جعفر راستی اصول‌گرا -
۱۰ سراب یوسف داودی مستقل دهم
۱۱ میانه دور دوم/ علی شامی و بهنام صفایی - -
۱۲ میانه مهدی اسماعیلی اصولگرا -
۱۳ اهر و هریس احمد محرم زاده یخ‌فروزان مستقل -
۱۴ کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند حسین حاتمی اصول‌گرا -
۱۵ هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی مستقل دهم
۱۶ بناب شیخ رضا باقری بنابی مستقل نهم
۱۷ ورزقان الله وردی دهقانی اصلاح طلب نهم
۱۸ مرند و جلفا معصومه پاشایی مستقل -
۱۹ مراغه و عجب‌شیر علی علیزاده اصول‌گرا -
 
«آذربایجان غربی»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۰ ارومیه روح الله حضرت پور اصول‌گرا دهم
۲۱ ارومیه وحید جلال زاده اصول‌گرا -
۲۲ ارومیه سید سلمان ذاکر اصول‌گرا هشتم
۲۳ سلماس یعقوب رضازاده اصول‌گرا -
۲۴ مهاباد جلال محمودزاده مستقل هشتم، دهم
۲۵ میاندوآب مهدی عیسی زاده اصول‌گرا هشتم
۲۶ شاهین‌دژ و تکاب حسن همتی مستقل -
۲۷ نقده و اشنویه علی زنجانی حسنلوئی اصول‌گرا هشتم
۲۸ خوی و چایپاره عادل نجف زاده اصلاح‌طلب -
۲۹ پیرانشهر و سردشت کمال حسین پور اصول‌گرا -
۳۰ بوکان انور حبیب‌زاده بوکانی اصول‌گرا پنجم، هفتم
۳۱ ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علی‌پور مستقل -
 
«اردبیل»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۳۲ اردبیل، نمین، نیر و سرعین علی نیکزاد اصول‌گرا -
۳۳ اردبیل، نمین، نیر و سرعین صدیف بدری اصلاح‌طلب دهم
۳۴ اردبیل، نمین، نیر و سرعین سید کاظم موسوی اصول‌گرا هشتم
۳۵ مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده اصول‌گرا -
۳۶ پارس‌آباد و بیله‌سوار عباس جهانگیرزاده اصلاح‌طلب -
۳۷ خلخال و کوثر سید غنی نظری اصول‌گرا -
۳۸ گرمی ولی اسماعیلی اصول‌گرا هشتم
 
«اصفهان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۳۹ اصفهان حسن میرزایی اصول‌گرا -
۴۰ اصفهان مهدی طغیانی اصول‌گرا -
۴۱ اصفهان امیرحسین بانکی پور اصول‌گرا -
۴۲ اصفهان عباس مقتدایی اصول‌گرا نهم
۴۳ اصفهان زهرا شیخی مبارکه اصول‌گرا -
۴۴ نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصول‌گرا نهم، دهم
۴۵ فریدن، فریدون‌شهر و چادگان حسین محمد صالحی مستقل -
۴۶ مبارکه پروین صالحی مبارکه اصول‌گرا -
۴۷ اردستان سید صادق طباطبایی‌نژاد اصول‌گرا دهم
۴۸ شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی  اصول‌گرا نهم، دهم
۴۹ شهرضا و دهاقان سمیه محمودی مستقل دهم
۵۰ خمینی‌شهر محمد تقی نقدعلی اصول‌گرا -
۵۱ نایین، خور و بیابانک الهام آزاد مستقل -
۵۲ سمیرم دور دوم/ رحیم کریمی و اصغر سلیمی - -
۵۳ نطنز و بخش قمصر رحمت الله فیروزی پور اصول‌گرا -
۵۴ لنجان دور دوم/ حسین رجایی و علی یوسف پور - -
۵۵ کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد اصول‌گرا دهم
۵۶ فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصول‌گرا هشتم، نهم، دهم
۵۷ گلپایگیان و خوانسار سید مسعود خاتمی اصول‌گرا -
 
«البرز»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۵۸ کرج مهدی عسگری اصول‌گرا -
۵۹ کرج ، اشتهارد و فردیس(دور دوم) /فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی
۶۰ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی اصول‌گرا -
 
«ایلام»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۶۱ ایلام، ایوان و چرداول علی‌اکبر بسطامی اصول‌گرا -
۶۲ ایلام، ایوان و چرداول سارا فلاحی اصول‌گرا -
  دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره دور دوم/ بهزاد علیزاده و صادق کرمی - -
 
«بوشهر»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۶۴ کنگان، دیر و جم موسی احمدی اصول‌گرا نهم، دهم
۶۵ دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی اصول‌گرا -
۶۶ بوشهر، گناوه و دیلم عبدالکریم جمیری اصول‌گرا -
۶۷ دشتستان ابراهیم رضایی اصول‌گرا -
 
«تهران»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۶۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف اصول‌گرا -
۶۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مصطفی آقامیرسلیم اصول‌گرا -
۷۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقا تهرانی اصول‌گرا هشتم، نهم
۷۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس الیاس نادران اصول‌گرا هفتم، هشتم، نهم
۷۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محسن دهنوی اصول‌گرا -
۷۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمود نبویان اصول‌گرا نهم
۷۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید احسان خاندوزی اصول‌گرا -
۷۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محسن پیرهادی اصول‌گرا -
۷۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اقبال شاکری اصول‌گرا -
۷۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل عمویی اصول‌گرا -
۷۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه رهبر اصول‌گرا هفتم، هشتم، نهم
۷۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی توانگر اصول‌گرا -
۸۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیژن نوباوه وطن اصول‌گرا هشتم، نهم
۸۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح الله ایزدخواه اصول‌گرا -
۸۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری اصول‌گرا -
۸۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح الامین نجف آبادی اصول‌گرا -
۸۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید نظام الدین موسوی اصول‌گرا -
۸۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره الهیان اصول‌گرا هشتم
۸۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی نیاسر اصول‌گرا -
۸۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی شریفیان اصول‌گرا -
۸۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید رضا تقوی اصول‌گرا دوم، پنجم
۸۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سمیه رفیعی اصول‌گرا -
۹۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید علی یزدی خواه اصول‌گرا -
۹۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان اصول‌گرا -
۹۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه قاسم پور اصول‌گرا -
۹۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی پور انوری اصول‌گرا -
۹۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی رضا خواه اصول‌گرا -
۹۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس غلامحسین رضوانی اصول‌گرا -
۹۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره سادات لاجوردی اصول‌گرا -
۹۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عزت الله اکبری تالار پشتی اصول‌گرا پنجم، هشتم
۹۸ دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد اصول‌گرا پنجم، هفتم
۹۹ رباط‌کریم و بهارستان حسن نوروزی اصول‌گرا دهم
۱۰۰ ورامین و پیشوا حسین نوش آبادی مستقل ششم، هفتم
۱۰۱ شهریار، قدس و ملارد حسین حق وردی اصول‌گرا -
۱۰۲ پاکدشت فرهاد بشیری اصول‌گرا هشتم، نهم
 
«چهارمحال و بختیاری»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۰۳ لردگان حسین بامیری اصول‌گرا -
۱۰۴ شهرکرد، بن و سامان احمد راستینه هفت‌جانی اصول‌گرا -
۱۰۵ بروجن امیر قلی جعفری بروجنی اصول‌گرا -
۱۰۶ اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت الله حمزه اصول‌گرا -
 
«خراسان جنوبی»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۰۷ بیرجند و درمیان و خوسف حسین خسروی‌اسفزار اصول‌گرا -
۱۰۸ فردوس، سرایان، طبس و بشرویه مجید نصیرایی اصول‌گرا -
۱۰۹ نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی اصول‌گرا -
۱۱۰ قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی اصول‌گرا -
 
«خراسان شمالی»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۱۱ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان سیدمحمد پاکمهر اصول‌گرا -
۱۱۲ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان محمد وحیدی اصول‌گرا -
۱۱۳ شیروان علی جدی اصول‌گرا -
۱۱۴ اسفراین امان الله حسین پور اصول‌گرا -
 
«خراسان رضوی»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۱۵ مشهد و کلات نصرالله پژمانفر اصول‌گرا نهم، دهم
۱۱۶ مشهد و کلات محمدحسین بحرینی اصول‌گرا نهم، دهم
۱۱۷ مشهد و کلات فاطمه رحمانی اصول‌گرا -
۱۱۸ مشهد و کلات امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصول‌گرا هشتم، نهم، دهم
۱۱۹ مشهد و کلات جواد کریمی قدوسی اصول‌گرا هشتم، نهم، دهم
۱۲۰ تربت‌جام، تایباد و باخزر جلیل حیمی‎جهان‌آبادی اصلاح‌طلب دهم
۱۲۱ کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد جواد نیک بین اصول‌گرا -
۱۲۲ تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه محسن زنگنه اصول‌گرا -
۱۲۳ چناران و طرقبه شاندیز حسین عباس‌زاده امامی اصول‌گرا -
۱۲۴ گناباد و بجستان محمد صفایی دلویی اصول‌گرا -
۱۲۵ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب علی اصغر عنابستانی اصول‌گرا -
۱۲۶ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب بهروز محبی نجم آبادی مستقل -
۱۲۷ نیشابور و فیروزه احسان ارکانی اصول‌گرا -
۱۲۸ نیشابور و فیروزه هاجر چنارانی اصول‌گرا دهم
۱۲۹ فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه احسان قاضی زاده
  اصول‌گرا دهم
۱۳۰ قوچان و فاروج علی آذری اصول‌گرا -
۱۳۱ درگز حسن رزمیان مقدم مستقل هفتم
۱۳۲ خواف و رشتخوار اکبر احمدپور فدکی اصول‌گرا -
 
«خوزستان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۳۳ اهواز و باوی سیدکریم حسینی اصول‌گرا -
۱۳۴ اهواز و باوی مجتبی یوسفی اصول‌گرا -
۱۳۵ اهواز و باوی احمد سراج وشبیب جوبجری/ دور دوم اصول‌گرا -
۱۳۶ آبادان سید مجتبی محفوظی اصول‌گرا -
۱۳۷ آبادان جلیل مختار مستقل دهم
۱۳۸ آبادان سید محمد مولوی اصول‌گرا -
۱۳۹ بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آقاجری اصول‌گرا نهم
۱۴۰ رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان اصول‌گرا -
۱۴۱ دزفول سید احمد آوایی اصلاح‌طلب هفتم، هشتم
۱۴۲ شادگان مجید ناصری نژاد اصول‌گرا هفتم، هشتم، دهم
۱۴۳ مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علیرضا ورناصری اصول‌گرا -
۱۴۴ اندیمشک فریدون حسنوند اصول‌گرا ششم، هفتم، هشتم، دهم
۱۴۵ ایذه و باغملک عبدالله ایزدپناه اصول‌گرا -
۱۴۶ شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصول‌گرا دهم
۱۴۷ خرمشهر سید لفته احمدنژاد اصول‌گرا -
۱۴۸ بهبهان و آغاجری محمد طلا مظلومی اصول‌گرا -
۱۴۹ دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی اصول‌گرا دهم
۱۵۰ شوش محمد کعب‌عمیر مستقل -
 
«زنجان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۵۱ زنجان و طارم مصطفی طاهری اصول‌گرا -
۱۵۲ زنجان و طارم شیخ مهدی باقری و نبی الله محمدی/ دور دوم اصول‌گرا -
۱۵۳ ابهر، خرمدره و سلطانیه حسن شجاعی علی‌آبادی اصول‌گرا -
۱۵۴ ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید مرتضی خاتمی اصلاح‌طلب دهم
۱۵۵ خدابنده سید البرز حسینی اصول‌گرا -
 
«سمنان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۵۶ شاهرود علی اصغر خانی اصول‌گرا -
۱۵۷ سمنان ، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو اصول‌گرا -
۱۵۸ دامغان علی‌اکبر علیزاده برمی اصول‌گرا -
۱۵۹ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری اصول‌گرا -
 
«سیستان و بلوچستان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۶۰ زاهدان حسینعلی شهریاری اصول‌گرا هفتم، هشتم، نهم، دهم
۱۶۱ زاهدان فداحسین مالکی اصول‌گرا -
۱۶۲ زابل، زهک و هیرمند محمد سرگزی اصول‌گرا -
۱۶۳ زابل، زهک و هیرمند حبیب الله دهمرده اصول‌گرا دهم
۱۶۴ چابهار، نیک‌شهر و کنارک معین الدین سعیدی مستقل -
۱۶۵ خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین اسماعیل حسین زهی مستقل -
۱۶۶ ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار عبدالناصر درخشان اصول‌گرا -
۱۶۷ سراوان، سیب، سوران و زابلی ملک فاضلی مستقل -
 
«فارس»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۶۸ شیراز جعفر قادری اصول‌گرا هشتم، نهم
۱۶۹ شیراز علیرضا پاک فطرت اصول‌گرا -
۱۷۰ شیراز ابراهیم عزیزی اصول‌گرا پنجم
۱۷۱ شیراز روح الله نجابت اصول‌گرا -
۱۷۲ داراب و زرین‌دشت جواد عسگری اصول‌گرا -
۱۷۳ سروستان، کوار و خرامه عبدالعلی رحیمی مظفری اصول‌گرا -
۱۷۴ مرودشت جلال رشیدی اصول‌گرا چهارم
۱۷۵ لارستان، خنج و گراش حسین حسین‌زاده اصلاح طلب -
۱۷۶ فسا حجت الله فیروزی اصول‌گرا -
۱۷۷ جهرم محمدرضا رضایی‌کوچی اصول‌گرا هشتم، نهم، دهم
۱۷۸ آباده و بوانات رحیم زارع اصول‌گرا نهم، دهم
۱۷۹ نی‌ریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصول‌گرا -
۱۸۰ ممسنی و رستم مجید انصاری اصول‌گرا -
۱۸۱ اقلید مسلم صالحی اصول‌گرا -
۱۸۲ فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین محمدمهدی فروردین اصول‌گرا -
۱۸۳ کازرون فریدون عباسی دوانی اصول‌گرا -
۱۸۴ لامرد و مهر سید موسی موسوی اصول‌گرا نهم
۱۸۵ سپیدان محسن علیزاده اصول‌گرا -
 
«قزوین»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۸۶ قزوین، آبیک و البرز لطف الله سیاهکلی اصول‌گرا -
۱۸۷ قزوین، آبیک و البرز فاطمه محمدبیگی اصول‌گرا -
۱۸۸ تاکستان رجب رحمانی اصول‌گرا پنجم، ششم، هفتم
۱۸۹ بوئین‌زهرا روح الله عباسپور اصول‌گرا هشتم، نهم
 
«قم»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۹۰ قم احمد امیرآبادی فراهانی اصول‌گرا نهم، دهم
۱۹۱ قم مجتبی ذوالنوری اصول‌گرا دهم
۱۹۲ قم علیرضا زاکانی اصول‌گرا هفتم، هشتم، نهم
 
«کردستان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۹۳ سنندج و دیواندره مهدی فرشادان اصلاح‌طلب دهم
۱۹۴ سنندج و دیواندره محسن فتحی مستقل -
۱۹۵ بیجار  (حمدالله کریمی و علیر ضا زندیان دور دوم)
۱۹۶ سقز و بانه بهزاد رحیمی مستقل -
۱۹۷ قروه و دهگلان پرویز اوسطی مستقل -
۱۹۸ مریوان و سروآباد شیوا قاسمی مستقل -
 
«کرمان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۱۹۹ کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصول‌گرا نهم، دهم
۲۰۰ کرمان و راور محمدمهدی زاهدی اصول‌گرا نهم، دهم
۲۰۱ رفسنجان و انار حسین جلالی اصول‌گرا -
۲۰۲ زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی اصول‌گرا هفتم، هشتم
۲۰۳ کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی اصول‌گرا -
۲۰۴ سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری مستقل هشتم، نهم، دهم
۲۰۵ جیرفت ذبیح الله اعظمی اصلاح‌طلب -
۲۰۶ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی اصول‌گرا هفتم، هشتم، نهم
۲۰۷ شهر بابک مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی اصول‌گرا هشتم
۲۰۸ بافت، رابر و ارزوئیه صمدالله محمدی اصول‌گرا -
 
«کرمانشاه»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۰۹ کرمانشاه عبدالرضا مصری اصول‌گرا هفتم، نهم، دهم
۲۱۰ کرمانشاه محمد رشیدی اصول‌گرا -
۲۱۱ کرمانشاه دور دوم/ سلمان محمدی و ابراهیم عزیزی - -
۲۱۲ کنگاور، صحنه و هرسین علی رضایی اصول‌گرا -
۲۱۳ اسلام‌آباد غرب دور دوم/ مجتبی بخشی پور و نادر نادری - -
۲۱۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری مستقل -
۲۱۵ سنقر سیدجواد حسینی کیا اصول‌گرا دهم
۲۱۶ پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر آرش زره تن لهونی اصلاح‌طلب -
 
«کهگیلویه و بویراحمد»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۱۷ کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده سید محمد موحد اصول‌گرا چهارم، پنجم، ششم، هفتم، هشتم
۲۱۸ گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب نهم، دهم
۲۱۹ بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر اصول‌گرا -
 
«گلستان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۲۰ گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی اصول‌گرا -
۲۲۱ گرگان و آق‌قلا غلامرضا منتظری اصول‌گرا -
۲۲۲ مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش رضا آریان پور اصول‌گرا -
۲۲۳ آزادشهر و رامیان غلامعلی کوهساری اصلاح‌طلب ششم
۲۲۴ گنبد کاووس امان قلیچ شادمهر مستقل -
۲۲۵ علی‌آباد رحمت‌الله نوروزی اصول‌گرا نهم
۲۲۶ کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان (دور دوم، جلال ایری و رجب محمدآبادی)
 
«گیلان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۲۷ رشت جبار کوچکی نژاد اصول‌گرا هشتم، نهم، دهم
۲۲۸ رشت سیدعلی آقازاده اصول‌گرا هشتم
۲۲۹ رشت محمدرضا احمدی اصول‌گرا -
۲۳۰ لنگرود پرویز محمدنژاد مستقل -
۲۳۱ رودبار مهرداد گودرزوند گنی مستقل -
۲۳۲ بندر انزلی احمد دنیامالی اصول‌گرا -
۲۳۳ صومعه‌سرا سید کاظم دلخوش اصول‌گرا هفتم، هشتم، دهم
۲۳۴ رودسر و املش محمد صفری ملک‌میان اصول‌گرا -
۲۳۵ تالش و رضوان‌شهر حسن محمدیاری اصول‌گرا -
۲۳۶ فومن و شفت خلیل بهروزی فر اصول‌گرا -
۲۳۷ آستانه اشرفیه محمد علی رمضانی    اصول‌گرا -
۲۳۸ لاهیجان رسول فرخی میکال مستقل -
۲۳۹ آستارا غلامرضا مرحبا مستقل -
 
«لرستان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۴۰ خرم‌آباد و دوره مهرداد ویسکرمی اصول‌گرا -
۲۴۱ خرم‌آباد و دوره مرتضی محمودوند اصول‌گرا -
۲۴۲ بروجرد عباس گودرزی اصول‌گرا دهم
۲۴۳ بروجرد فاطمه مقصودی مستقل -
۲۴۴ الیگودرز محمد خدابخشی اصول‌گرا دهم
۲۴۵ دلفان و سلسله یحیی ابراهیمی اصلاح‌طلب -
۲۴۶ دورود و ازنا حسین گودرزی اصول‌گرا -
۲۴۷ پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی اصول‌گرا دهم
۲۴۸ کوهدشت محمدرضا مبلغی اصول‌گرا -
 
«مازندران»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۴۹ ساری و میاندرود منصورعلی زارعی اصول‌گرا -
۲۵۰ ساری و میاندرود عالیه زمانی اصلاح طلب -
۲۵۱ قائمشهر، سوادکوه و جویبار کیوان مرادیان اصول‌گرا -
۲۵۲ قائمشهر، سوادکوه و جویبار کمال علیپور اصول‌گرا نهم
۲۵۳ نوشهر و چالوس محمدعلی محسنی بندپی اصلاح طلب -
۲۵۴ نور و محمودآباد ولی الله فرزانه اصول‌گرا -
۲۵۵ بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی اندراتی اصول‌گرا -
۲۵۶ بابل مهدی سعادتی اصول‌گرا -
۲۵۷ بابل علی کریمی فیروزجایی اصول‌گرا هشتم
۲۵۸ بابلسر و فریدونکنار اصغر باقرزاده اصول‌گرا -
۲۵۹ آمل رضا حاجی پور اصول‌گرا -
۲۶۰ تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سید سمش‌الدین حسینی اصول‌گرا -
 
«مرکزی»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۶۱ اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی اصول‌گرا دهم
۲۶۲ اراک، کمیجان و خنداب محمدحسن آصفری مستقل نهم
۲۶۳ خمین علیرضا نظری اصول‌گرا -
۲۶۴ محلات و دلیجان علیرضا سلیمی اصول‌گرا هشتم، نهم، دهم
۲۶۵ تفرش و آشتیان سینا کمال‌خانی مستقل -
۲۶۶ شازند محمود احمدی بیغش اصول گرا هشتم
۲۶۷ ساوه و زرندیه محمد سبزی اصول‌گرا -
 
«هرمزگان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۶۸ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر احمد مرادی اصول‌گرا دهم
۲۶۹ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر منصور آرامی مستقل نهم
۲۷۰ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر محمد آشوری تازیانی اصول‌گرا هفتم، هشتم، نهم، دهم
۲۷۱ بندر لنگه، بستک و پارسیان احمد جباری اصول‌گرا هشتم، نهم
۲۷۲ میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد حسین رئیسی اصول‌گرا -
 
«همدان»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۷۳ همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی اصول‌گرا پنجم، ششم، هفتم، هشتم، دهم
۲۷۴ همدان و فامنین احمدحسین فلاحی اصول‌گرا -
۲۷۵ ملایر احد آزادی خواه اصول‌گرا دهم
۲۷۶ ملایر هادی بیگی نژاد اصول‌گرا -
۲۷۷ بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری اصول‌گرا هشتم
۲۷۸ رزن و درگزین حسن لطفی اصلاح طلب دهم
۲۷۹ نهاوند علیرضا شهبازی مستقل -
۲۸۰ اسدآباد کیومرث سرمدی واله اصول‌گرا -
۲۸۱ تویسرکان محمد مهدی مفتح اصول‌گرا چهارم، پنجم، هفتم، هشتم، نهم، دهم
 
«یزد»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی سابقه نمایندگی (دوره)
۲۸۲ یزد، اشکذر و ندوشن محمد صالح جوکار اصول‌گرا نهم
۲۸۳ اردکان محمدرضا دشتی اردکانی مستقل -
۲۸۴ مهریز و بافق محمدرضا صباغیان اصول‌گرا دهم
۲۸۵ تفت و میبد سید جلیل میرمحمدی میبدی اصول‌گرا -
 
«اقلیت‎های دینی»
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب سابقه نمایندگی (دوره)
۲۸۶ زرتشتیان اسفندیار اختیاری کسنویه یزد هشتم، نهم، دهم
۲۸۷ آشوریان و کلدانی شارلی انویه تکیه -
۲۸۸ ارامنه جنوب روبرت بگلریان هفتم، هشتم، نهم
۲۸۹ ارامنه شمال آرن شاهوردیان -
۲۹۰ کلیمیان همایون سامه یح نجف آبادی -

* انتخابات در حوزه های میانه، سمیرم، لنجان، کرج، اشتهارد و فردیس، دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره، اهواز، باوی، حمیدیه و کارون، زنجان و طارم، بیجار، کرمانشاه، اسلام‌آباد غرب و دالاهو، کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان به دور دوم کشیده است.

بازدید [ 248 ]