اخبار

تقدير فرماندار سقز از خانواده اولين شهيد مدافع سلامت در كردستان

فرماندار ويژه شهرستان سقز همراه رئيس دانشگاه علوم پزشكي با حضور در منزل شهيد محمد يار احمدي، ياد اولين شهيد خدمت و مدافع سلامت در كردستان را گرامي داشتند و از خانواده شهيد ياراحمدي تقدير كردند.
تقدير فرماندار سقز از خانواده اولين شهيد مدافع سلامت در كردستان

در اين ديدار، كاميل كريميان، فرماندار سقز، اظهار داشت: شهید محمد یار احمدی در کنار سایر جهادگران عرصه درمان به عنوان یکی از خادمان فداکار در جریان مبارزه و پیشگیری از ویروس منحوس کرونا جان خویش را در طبق اخلاص نهاد و به خیل نام آوران و افلاکیان پیوست و جاودانه شد.
كريميان بيان كرد: اين شهيد عزيز، در پیامی واضح و صریح، به همه ما آموخت، کسانی که عهد خود را با خدایشان محکم بسته‌اند، بی‌تردید خدمات و نام نیک شان همواره در خاطر مردم قدرشناس ایران و شهرستان سقز باقی خواهد ماند.
فرزين رضاعي دانشگاه علوم پزشكي استان كردستان هم با بيان اينكه ايران اسلامي بيش از 180 شهيد راه سلامت در مقابله و مبارزه با كرونا تقديم كرده است، ياد شهيد را گرامي داشت.
خانواده شهيد هم با بيان خاطراتي از شهيد به ويژه علاقمندي به خدمت در حوزه سلامت از اظهار همدردي مسئولان و مردم شهرستان تقدير و تشكر كردند.
در اين ديدار معانان دروان و توسعه دانشگاه علوم پزشكي، مدير شبكه بهداشت و درمان سقز، رئيس بيمارستان امام خميني و جمعي از كادر درمان حضور داشتند.
تا پايان روز سه شنبه 30 ارديبشت ماه 449 نفر كرونا مثبت در سقز گزارش شده است و 36 نفر هم از ابتداي شروع اين بيماري در اين شهرستان فوت كرده اند.

بازدید [ 244 ]