اخبار

تشکر روسای هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات مجلس از مردم شهرستان سقز

فرماندار شهرستان سقز و رئیس حوزه انتخابیه سقز و بانه و رئیس هیات نظارت بر انتخابات مجلس یازدهم، در پیامی از حضور و مشارکت مردم در انتخابات یازدهم دوره مجلس، تقدیر و تشکر کردند.
تشکر روسای هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات مجلس از مردم شهرستان سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام به شرح زیر است:
خداوند متعال را شاکریم که بار دیگر، شاهد حضور و مشارکت مردم شریف شهرستان سقز در پای صندوق های رأی بودیم.
انتخابات، صحنه درخشش ملت ایران و حماسه عظیم مردمی است که موجب افزایش عزت و اقتدار ملی می شود. این حماسه سیاسی، جشنی ملی و جلوه ای از مردم سالاری دینی است که نشان دهنده علاقه مندی شهروندان به آینده و سرنوشت شهرستان، استان و کشور و مصمم بودن برای تاثیر گذاری آینده وطن است. 
اینجانبان به نیابت از عوامل برگزاری انتخابات از صبوری آحاد مردم شریف در جریان برگزاری فرایند انتخابات به ویژه زمان تبلیغات تشکر می کنیم.
همچنین از اعضای هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی حوزه انتخابیه و بخش های تابعه، نمایندگان فرماندار، بخشدار، اعضای شعب، مسئول و اعضای کمیته های چندگانه ستاد انتخابات و سایر عوامل برگزاری انتخابات از جمله نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی و قضایی در برقراری نظم و امنیت انتخابات، اصحاب رسانه، نیروهای شهرداری برای پاکسازی چهره شهر از تبلیغات سپاسگزاریم.
نیز از تمامی نامزدهای انتخابات به خاطر ایجاد شور و نشاط و شجاعت حضور در عرصه انتخابات تشکر و برایشان صحت، سلامتی و توفیق از درگاه باریتعالی خواستاریم.

بازدید [ 140 ]