اخبار

تجهیز بیمارستان 235 تختخوابی سقز امسال آغاز می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی گفت: تجهیز بیمارستان 235 تختخوابی سقز امسال آغاز می شود.
تجهیز بیمارستان 235 تختخوابی سقز امسال آغاز می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، محمدجعفر علیزاده در بازدید از این پروژه اظهار داشت: بیمارستان 235 تختخوابی سقز 87 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و عملیات اجرایی ساختمان آن امسال به اتمام می رسد و برای تجهیز به وزارت بهداشت تحویل می شود.
علیزاده بیان کرد:به دلیل اهمیت از این پروژه عظیم 20 بار بازدید کرده ام که افزایش های تخت های آن از 160 به 235 تخت از نتایج آن بوده است.
وی بیان کرد: این بیمارستان یک بیمارستان جنرال است که تمام تخصص های پایه مورد نیاز شهرستان را تامین و تضمین می کند و امکان ارائه خدمات فوق تخصصی نیز در آن دیده شده است.
وی اعلام کرد:از ماه آینده رختشورخانه، آزمایشگاه، آشپزخانه و بخش استریل مرکزی را با همکاری دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی و تجهیزات بخش ها و قسمت های تصویر برداری، رادیولوژی، سی تی اسکن، ماموگرافی را برای راه اندازی در اختیار دانشگاه قرار می دهیم. 
کریمیان فرماندار سقز با اشاره به پیشرفت مناسب این طرح نسبت به اواخر مهرماه سالجاری از مجریان ساخت بیمارستان تشکر کرد و خواستار تسریع در اتمام این طرح شد.
علیزاده همراه شهرام ملکی، معاون عمرانی استاندار کردستان، کامیل کریمیان فرماندار سقز و معاونان ، شهردار و جمعی از مسئولان از این طرح درمانی بازدید کردند.
بیمارستان سقز در زمینی به مساحت 31 هزار مترمربع با زیربنای 15 هزار و 830 مترمربع در حال ساخت و اتمام است.

 

بازدید [ 304 ]