اخبار

برنامه های هفته دولت در شهرستان سقز آغاز شد

تجدید میثاق فرماندار سقز و مسئولان با آرمان های انقلاب اسلامی

برنامه های هفته دولت در شهرستان سقر با اهتزاز پرچم کشورمان در میدان قدس آغاز شد.
تجدید میثاق فرماندار سقز و مسئولان با آرمان های انقلاب اسلامی

همچنین در اولین روز از هفته دولت، امام جمعه، فرماندار، معاونان و اعضای شورای تامین و اداری با حضور در مزار شهدا، با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
در ان روز همچنین دو واحد صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی قهرآباد با سرمایه گذاری 40 میلیارد ریالی و اشتغال بیش از 20 نفر به بهره برداری رسید.
دومین واحد تولید تیرچه و خرپای تمام صنعتی شرکت کورد استحکام تک نما سقز و واحد بسته بندی دستمال کاغذی شرکت تافگه سیال غرب این دو طرح بودند.
جما رحیمی پور، مدیر عامل شرکت کورد استحکام تک نما سقز با بیان اینکه سومین واحد ۲۲ بهمن افتتاح می شود، گفت: برای راه اندازی این واحد ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده است.
هیوا اردلان، رئیس اداره استاندارد و تحقیات صنعتی هم بیان کرد: شرکت تیرچه تک نمای سقز ، اولین واحد تولید تیرچه و خرپای استاندارد این شهرستان است.
بهنام میرزایی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز هم در افتتاح واحد بسته بندی دستمال کاغذی اظهار کرد : سرمایه گذار بخش خصوصی برای راه اندازی این طرح ۱۵ میلیارد ریال هزینه کرده است.
در این روز همچنین فرماندار، معاون برنامه ریزی و فرمانده انتظامی با عباس عظیمی و جلیل فتحی زاده و خانواده محمد علی سماواتی از آزادگان نیروی انتظامی دیدار کردند.

 

بازدید [ 99 ]