اخبار

تبریک فرماندار سقز به مناسبت فرا رسیدن هفته روابط عمومی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی، فرا رسیدن هفته روابط عمومی( 27 اردیبهشت تا 2 خرداد) را به کارمندان و فعالان عرصه علم ارتباطات و دست اندركاران آن تبریک گفت.
تبریک فرماندار سقز به مناسبت فرا رسیدن هفته روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:
روابط عمومي به عنوان يك سازمان منسجم و هدفمند، با تلاش آگاهانه، برقراري ارتباط دوسويه ، ارتباط بین مدیران و کارکنان ، مردم و مخاطبان سازمان، ارائه پيام هاي روشن، دقيق و شفاف ، برنامه ريزي كاربردي و اقدامات عملي و قابل اجرا ، نقش ارزنده اي در شناخت و هدايت افكار عمومي به سمت اهداف موردنظر سازماني دارد.
اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده  به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌ها وابسته است.
امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و راهبردی یک سازمان نقشی قابل توجه و روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است.
ضمن تبریک 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و آغاز این هفته به دست اندرکاران این حوزه، امید است روابط عمومی های شهرستان سقز همواره با اطلاع رساني خدمات انجام شده، ارتباط دو سويه و تعاملي با اصحاب رسانه، سنجش و جلب افكار عمومي، كسب تفاهم متقابل، قائل شدن جايگاهي ويژه براي مردم  وخواسته ها ونظرهاي آنان، مخاطب محوري و پاسخگويي، ترويج اخلاق حرفه اي اطلاع رساني وارتقاي فرهنگ مهارت آموزي مويد وپيروز باشند.


بازدید [ 615 ]