اخبار

تبریک سرپرست فرمانداری سقز به مناسبت روز آتش نشانی

سرپرست فرمانداری سقز در پیامی هفتم مهرماه ، روز ایمنی و آتش نشانی را به آتش نشانان تبریک گفت.
تبریک سرپرست فرمانداری سقز به مناسبت روز آتش نشانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام کامیل کریمیان به شرح زیر است:
روز آتش نشان روز تجلیل و پاسداشت جایگاه افرادی است از جنس ایثار و شهامت. روز ایمنی و آتش نشانی،  يادآور حماسه آفريني ها و از خودگذشتگي هاي آتش نشانان ميهن اسلامي است که با احساس مسئوليت ، به امر خطير خدمت رساني می پردازند.
 آتش نشانان، دریادلانی هستند که در هنگام بروز حوادث، جان بر کف و بی محابا دل به آتش می زنند ؛ آن  فرشته های نجات که آتش عشق خدمت به مردم در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی شهروندان خاموش کنند.
آتش نشانان، ایمنی را مصونیت در برابر آسیب های ناشی از حوادث، اعم از طبیعی و غیرطبیعی معنا کرده اند و روز آتش نشان بهانه ای است برای تجلیل از آنانی که در میان شعله های آتش، پیام آور ایستادن و سرخ زیستن هستند.
اینجانب از تلاش های شبانه روزی آتش نشانان زحمتکش، مدير عامل سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني شهرداري ، هيئت مديره و آتش نشانان شهرستان سقز  در راستای امداد و نجات، آموزش، اطفای حریق، ترویج فرهنگ ایمنی برای داشتن شهری ایمن تشکر می نمایم و این روز را تبریک  می گویم.
 اميد است آتش نشان عزیز با بهره گيري از آموزش های نوین، به روز رسانی تجهیزات، ارتقاي سطح فرهنگ عمومي در پيشگيري و كاهش حوادث ناشي از آتش سوزي و ارتقاي سطح ايمني شهرها و روستاهاي شهرستان سقز موفق ومويد باشند.

 

بازدید [ 494 ]