اخبار

تاکید فرماندار سقز بر ضرورت گفتگو و تضارب آراء برای توسعه شهرستان

کامیل کریمیان، فرماندار سقز گفت: تدوین برنامه های توسعه محور برای شهرستان سقز از اولویت های دولت است و در اين راستا از همه مدیران شهرستان خواسته ام تا در حوزه کاری خود برنامه های خود را در افق 5 و 10 ساله تدوین و ارائه کنند.
تاکید فرماندار سقز بر ضرورت گفتگو و تضارب آراء برای توسعه شهرستان

کریمیان در نشست و دیدار با اصولگرایان شهرستان سقز با بیان اینکه گاهی طیف های مختلف از وضع شهرستان و کمبود ها غير منصفانه انتقاد می کنند تصریح کرد: بایستی نقد سازنده باشد و در کنار آن راهکار و پیشنهاد های لازم نیز ارائه شود. 
کریمیان عنوان کرد: گاهی موضوعی مورد انتقاد است ولی این انتقاد با نوعی هدف و غرض همراه است در حالی که انتقاد سازنده همراه با راهكار و پيشنهاد با غرض ورزی متفاوت و قطعا در تحقق توسعه همه جانبه شهرستان موثر است.
وی از همه طیف های سیاسی و اقشار مردم خواست تا وی را در راستای بهبود وضعيت شهرستان در حوزه های مختلف یاری دهند.
فرماندار سقز با اشاره به در دست بهره برداری بودن طرح های کلان و زیرساختی در شهرستان سقز اظهار کرد: اتمام فرودگاه، بیمارستان، کارخانه ذوب آهن، توسعه دخانیات و سرمایه گذاری های انجام شده برای رونق تولید، نوید بخش توسعه و اشتغال در شهرستان است.
کریمیان، افق و دورنمای شهرستان را امید بخش توصیف و تصریح کرد: بارها گفته ام، شهرستان سقز ظرفیت تبدبل شدن به كلان شهر در حد يك مرکز استان را دارد كه اين توسعه به كمك مسولان استانی از جمله جناب آقای استاندار،  نماينده محترم مردم در مجلس جناب آقاي دكتر بيگلری و طيف های مختلف سياسی، توليدكنندگان و همه دلسوزان محقق خواهد شد.
در این جلسه، شرکت کنندگان بر بازدید سرزده از ادارات، نظارت بر بازار، گسترش فرهنگ اقامه نماز در ادارات، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، ضرورت تغییرات مدیریتی، نظارت بر حضور پزشکان در مراکز درمانی، کیفیت نان، تسهیل گری بانک ها در پرداخت وام و به ویژه وام ازدواج، ایجاد شور و نشاط در شهرستان، ارائه برنامه توسط شورا و عملگرایی در شهرداری و توجه به کیفیت آب تاکید کردند.
اصولگرایان همچنین در این هم اندیشی، پیرامون ضرورت مشارکت مردم در اطفای حریق مراتع ، توجه به زیبا سازی مدارس، ضرورت نظارت بر باشگاه های ورزشی، توجه به بومی گزینی در استخدام های جدید، تشکیل تیم های تذکر لسانی در خصوص رعایت حجاب و عفاف تاکید کردند. 

بازدید [ 116 ]