اخبار

تاکید فرماندار سقز بر ضرورت تدوین نقشه جامع ادارات

فرماندار سقز بر ضرورت تدوین نقشه جامع مسئولان ادارات از حوزه ماموریت خویش تاکید کرد.
تاکید فرماندار سقز بر ضرورت تدوین نقشه جامع ادارات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کامیل کریمیان در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان سقز اظهار کرد: ترسیم نقشه جامع ادارات، راهی مناسب برای شناسایی ظرفیت های توسعه و سرمایه گذاری در شهرستان سقز است.
کریمیان با اشاره به دعوت نماینده سقز وبانه در مجلس از مسئولان کشوری برای سفر به سقز گفت: وکیل مردم در مجلس یک ظرفیت ارزشمند برای توسعه شهرستان سقز است.
فرماندار اعلام کرد: فرهنگ پاسخگویی به رسانه ها به جای شکایت تقویت شود و مسئولان به جای شکایت از رسانه های رسمی، به نقدها و شبهات پاسخ دهند.
وی عنوان کرد:دولت تدبیر و امید حامی رسانه ها و نقد سازنده است و مسئولان ادارات از طرح مسایل در گروه های فضای مجازی و تشریح عملکرد از طریق گروه های تلگرامی بپرهیزند.
کریمیان بر ضرورت توجه مسئولان به روحیه مبارزه با فساد و رانت خواری، تخصص گرایی برای رفع مشکلات اداری، تکریم ارباب رجوع، تحقق دولت الکترونیک،ضرورت وحدت، انسجام وهمدلی مسئولان، جذب اعتبارات ملی و استانی، پرداخت بدهی ادارات به شهرداری ها و نظارت جدی بر بازار تاکید کرد.
فرماندار همچنین از مدیر شرکت توزیع برق سقز برای احداث خط 20 کیلو ولت عصرآباد و آلکلو در راستای پایداری شبکه برق و واگذاری برق به کشاورزان تقدیر کرد.
کریمیان با اشاره به اهمیت تحقق دولت الکترونیک گفت: در آذرماه یک روز را به عنوان روز بدون کاغذ اعلام می کنم.
وی در بخشی از سخنان خود از تمامی اقشار مردم در مدت تصدی مسئولیت فرمانداری سقز تقدیر و تشکر و اعلام کرد: مسئولیتم بسیار سنگین است.
وکیل مردم درمجلس هم برای کمک و همفکری به شهرداری سقز از اقشار مختلف درخواست همفکری کرد.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس در این جلسه با اشاره به بدهی میلیاردی شهرداری سقز از مسئولان ادارات و نخبگان و تحصیلکردگان خواست این نهاد مردمی را یاری دهند.
محسن بیگلری اظهار کرد: ادارات، بدهی های خود را به شهرداری پرداخت و نخبگان برای افزایش منابع پایدار شهرداری، ایده و طرح ارائه کنند.
بیگلری اظهار کرد: سقز داری ظرفیت مناسب نیروی انسانی است و اکنون سه مدیر کل استان کردستان از مدیران این شهرستان هستند و ارتقای مدیران برای نماینده مجلس افتخار است.
وی تصریح کرد:مسئولان به تحریم ها به چشم فرصت نگاه و با نوآوری، همفکری، عمل به وعده ها و کمک به نماینده عالی دولت در شهرستان برای توسعه شهرستان سقز بیشتر تلاش کنند.
امام جمعه سقز هم بر تلاش دولتمردان برای رونق اشتغال زایی در شهرستان تاکید و عنوان کرد: مسئولان باید بیشتر در راستای جذب سرمایه گذار تلاش کنند.
ماموستا سید حسین حسینی گفت: نزول قرآن برای تحقق مصالح انسانی بوده و انسان اشرف مخلوقات است و انسان های فاسد و فتنه گر شامل اشرف مخلوقات نمی شود.
ماموستا حسینی با تبریک ماه مولود پیامبر عظیم الشان اسلام اظهار کرد:ربیع الاول ماه وحدت و همدلی و انسجام مسلمانان است.
شهردار سقز هم گفت: دستگاه ها و نهادهای اجرایی، بدهی های خود را به شهرداری پرداخت کنند
چیا صالحی بابامیری عنوان کرد: شهرداری با بحران مالی روبروست و بدون همکاری و مشارکت ادارات و شهروندان، نمی توانیم این بحران را پشت سربگذاریم
وی با بیان اینکه، طرح جامع، طرحی کاربردی و اجرایی است که افق آینده شهر و روستاهای اطراف سقز را برای 10 سال دیگر ترسیم می کند گفت: ادارات در راستای بازنگری طرح جامع شهری، شهرداری را یاری دهند.
 رئیس پلیس فتای سقز هم بر توجه همه شهروندان به آموزش و ارتقای سواد رسانه ای و ارتقای وضعیت امنیتی پایگاه های اطلاع رسانی ادارات در راستای جلوگیری از حملات سایبری تاکید کرد.
اکبر زاده با هشدار نسبت به افزایش جرایم اینترنتی تصریح کرد: جرایم اینترنتی قائل به جغرافیای خاصی نیست.
وی با اشاره به کلاهبرداری اینترنتی در خریدهای آنلاین گفت: برخی از افراد سودجو و حتی مجرمان از این بستر سوءاستفاده کرده و با ارائه کالاهای ارزان‌قیمت با طراحی زیبا و وسوسه‌انگیز اقدام به کلاهبرداری اینترنتی می‌کنند. 

 

بازدید [ 330 ]