اخبار

تاکید سرپرست فرمانداری سقز بر مقابله با هجمه فرهنگی دشمن/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی معرفی شد

سرپرست فرمانداری سقز با اشاره به هجمه فرهنگی دشمنان انقلاب و اسلام تصریح کرد: باید سازمان تبلیغات اسلامی با استفاده از فناوری های نوین و در عرصه فضای مجازی برای مقابله با این هجمه ها، تلاش و اقدام کند.
تاکید سرپرست فرمانداری سقز بر مقابله با هجمه فرهنگی دشمن/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی معرفی شد

کامیل کریمیان در آئین تقدیر و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز، عنوان کرد:این سازمان به عنوان یکی از دستگاه های فرهنگی باید با این هجمه ها و به ویژه جنگ نرم دشمن بیش از پیش مقابله کند.
کریمیان با اشاره به ویژگی ها و خصوصیات حجت الاسلام محمد وحیدی، اظهار کرد: وی عِرق خاصی به شهرستان سقز داشت و تلاش های وی ماندگار است.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان کردستان هم با اشاره به اهمیت فرهنگ عنوان کرد: حوزه فرهنگ مظلوم واقع شده است و این در حالی است که راه حل بسیاری از مشکلات کار فرهنگی است وباید ادارات فرهنگی در استان کردستان به دور از تناقض گویی در مسیر هموار کردن حوزه فرهنگ تلاش کنند.
حجت الاسلام مختار کرمی با بیان اینکه، مساله فرهنگ، مساله ای مهم برای تمام جوامع بشری و از شاخص های پیشرفت و توسعه هر جامعه است گفت: جامعه دارای فرهنگ و اصالت در همه ابعاد قدرتمند است.
کرمی، توسعه فعالیت های قرآنی، توجه به حوزه بانوان و خانواده، برگزاری کلاس های مهارت های زندگی، آموزش اقشار مردم، اجرای گفتمان های دینی در مدارس، تربیت داوران و معلمان قرآنی و توزیع 7 هزار جلد را از اقدامات این سازمان برشمرد.
وی، پاسداری از سیره نبوی و اهل بیت و ارتقای فرهنگ عمومی، دینی و مذهبی جامعه را از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی برشمرد و ادامه داد:در استان کردستان 35 مدرسه قرآنی، 331 خانه قرآن روستایی و شهری، 120 کانون فرهنگی و 608 هیات مذهبی زیر نظر این اداره کل فعالیت می کند.
محمد وحیدی رئیس پیشین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز نیز بابیان اینکه خدمت در کردستان که قدمگاه شهداست برای من یک افتخار بزرگ بود از همکاری و تعامل فعالان فرهنگی، مذهبی و تبلیغی و مردم فیهم شهرستان سقز در مدت خدمت خود تشکر کرد.
حجت الاسلام محمد فلسفی استاد حوزه و دانشگاه هم در سخنانی با اشاره به فلسفه تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: فعالان فرهنگی و تبلیغی و این اداره به عنوان سازمانی مبلغ دینی باید همواره مبلغ دین و عامل به دین باشند.
در این آئین از سال ها تلاش و زحمات محمد وحیدی تقدیر و حجت الاسلام برومند رازیانی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.


بازدید [ 334 ]