اخبار

تاکید دادستان کردستان بر هماهنگی بین بخشی ادارات در برخورد با زمین خواران

دادستان عمومی و انقلاب استان کردستان بر هماهنگی بین بخشی ادارات در راستای برخورد با زمین خواران و متصرفان اراضی ملی تاکید کرد.
تاکید دادستان کردستان بر هماهنگی بین بخشی ادارات در برخورد با زمین خواران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، اکبر جوهری شامگاه یکشنبه در جلسه مشترک اعضای شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی شهرستان های سقز، بانه و دیواندره افزود: وظیفه این شورا بسیار سنیگن است و باید همه دستگاه های به وظایف قانونی خود عمل کنند.
در این جسله که در سالن 29 گولان فرمانداری سقز برگزار شد، فرماندار سقز هم بر اهمیت هماهنگی ادارات  و  توجه به رعایت قانون تاکید کرد.
علی اکبر ورمقانی افزود: برخورد با زمین خواران و جلوگیری از تصرف زم ی نهای ملی ومنابع طبیعی از دغدغه های اصلی مدیران مربوطه این حوزه  در شهرستان سقز است.
وی اضافه کرد: در این راستا، استفاده از توان دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستا برای حفاظت از اراضلی ملی و منابع طبیعی همواره در دستور کار بوده است.
ورمقانی با اشاره به تصریح قانونی اساسی در خصوص حفاظت از منابع طبیعی بر اهتمام جدی مسئولان شهرستان سقز در این خصوص تاکید کرد و ادامه داد: در سال جاری تاکنون 9 هکتار زمین اراضی ملی و منابع طبیعی در سقز، رفع تصرف شده است.
در این جلسه ، فرمانداران این سه شهرستان، جمعی از مدیران کل و تعدادی از نماینده اداره های کل استان کردستان و اعضای این شورا حضور داشتند.


بازدید [ 163 ]