اخبار

بیمارستان تامین اجتماعی سقز توسعه خواهد یافت

طرح توسعه بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان سقز با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهمن مرادنیا استاندار کردستان، نماینده مردم سقز وبانه در مجلس، فرماندار سقز و جمعی از مسئولان استانی و محلی آغاز شد.
بیمارستان تامین اجتماعی سقز توسعه خواهد یافت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، این طرح درمانی در زمینی به مساحت 2 هزار و 805 متر مربع و در 2 طبقه ساخته می شود که یک طبقه آن اورژانس، آزمایشگاه و رادیولوژی و یک طبقه نیز مختص به بخش های کودکان، NICU و ICU است.
اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح توسعه ای، 91 میلیارد ریال است و با اجرای آن، تعداد تخت های بیمارستان تامین اجتماعی سقز از 52 به 64 تخت افزایش می یابد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه آیین کلنگ زنی این طرح با بیان اینکه تامین اجتماعی سرمایه اجتماعی بزرگی برای کشور است، گفت: اجرای طرح توسعه بیمارستان سقز منجر به توسعه بهداشتی این شهرستان می شود.
علی ربیعی اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی خدمات موثری در سطح کشور ارائه می دهد و از سال 92 به بعد اقدامات و خدمات این سازمان به مردم 2 برابر شده است.
بیمارستان تامین اجتماعی سقز از سال 74 احداث شده است و هم اکنون 100 هزار نفر از مردم شهرستان سقز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

 

بازدید [ 604 ]