اخبار

به دنبال معامله قرن، انتفاضه های جدیدی علیه رژیم غاصب اسرائیل به راه خواهد افتاد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقزگفت: به دنبال معامله قرن، با وحدت و همبستگی گروه های جهادی و فلسطین انتفاضه های جدیدی علیه رژیم غاصب اسرائیل به راه خواهد افتاد که باعث تقویت کرانه باختری خواهد شد.
به دنبال معامله قرن، انتفاضه های جدیدی علیه رژیم غاصب اسرائیل به راه خواهد افتاد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، حجت الاسلام والمسلمین مهدی شفیع خانی در مراسم پایانی راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: ما آمده ایم به کشورهای مرتجع عربی بگوییم که معامله قرن که طرحی عربی با کارگردانی عربستان و حمایت مالی امارات متحده است ره به جایی نخواهد برد و نمی توانید فلسطین را از اسلام جدا کنید.
شفیع خانی بیان کرد: از اهداف طرح معامله قرن ، ممنوعیت بازگشت آوارگان فلسطینی به خانه خود، انضمام کامل قدس شریف به شهرک های باختری و خلع سلاح گروه های مسلح حامی فلسطین و قدس به ویژه حماس است.
سخنران پایانی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با اشاره به آیاتی از قرآن کریم از جمله آیه 51 سوره مائده، خطاب به برخی دولت های مرتجع عربی گفت که یهود و نصارا را به دوستی مگیرید و به آغوش اسلام بازگردید.
وی ادامه داد:وقتی تاریخ را مطالعه می کنیم روزی نبوده است که یهود و نصارا به نفع مسلمانان طرحی داده باشند آنچنان که در کمپ دیوید با حضور انور سادات، یاسر عرفات ها و افراد خائن این چنینی طرح امضا و با طرح های خود به اسلام خیانت کردند و امروز دولت های عربی نباید ملعبه دست آمریکا قرار گیرند و کشورهای عربی و آمریکا باید از طرحهای شسکت خورده خود پند گیرند.

وی بیان کرد: مسلمانان باید آگاه باشند که آمریکا امروز در منطقه خود را پیروز نمی داند و به دلیل طرحهای شکت خورده خود به دنبال تحریم اقتصای و عملیات روانی است تا در این قالب، شکست ها و رسوایی های خود را پوشش دهد.
وی گفت:باید اینها از تجربه تلخ شکست انور سادات، ملک عبدالله و یاسر عرفات درس گیرند، امروز بوش پدر و جیمی کارتر کجا هستند و ترامپ هم به آنجا خواهد رفت.امروز آمریکا یال وکوپالش فرو ریخته است.
شفیع خانی گفت: به برکت انقلاب اسلامی، برادران فلسطینی تا دیروز با سنگ با شما می جنگیدند و موفق میدان بودند امروز به برکت انقلاب اسلامی، فلسطین و جوانان فلسطینی مجهز به سلاح های موشکی هستند که هر لحظه غرش آنها، آمریکا را به لرزه خواهد انداخت و جبهه مقاومت شما را به زانو درخواهد آورد که این در جنگ یک روزه غزه ثابت شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز، در ادامه اظهار کرد:به نسل جوان عرض کنم حضور آمریکا در منطقه نشانه قدرت و قوت او نیست بلکه نشانه همکاری کشورهای مرتجع عربی با آنها و این جز پراکندگی امت اسلامی نخواهد بود.
وی بیان کرد: امروز باید با بیداری و آگاهی و حضور در صحنه، وحدت بین دولت و مردم، تقویت روحیه ایستادگی و ایجاد امید در دل های مردم، توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.
سخنرام مراسم پایانی راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد:رهبر معظم انقلاب فرمودند: ما بر سر خط قرمزهای انقلاب و ناموس انقلاب معامله نخواهیم کرد و مذاکره جواب نخواهد داد و باید بر سر دشمن فریاد بکشیم تا همینه دشمن بشکند.
در ادامه، قطعنامه سراسری 5 بندی روز جهانی قدس قرائت  شد و هر کدام از بندهای آن  با بانک تکبیر حاضران در راهپیمائی مورد تایید قرار گرفت.
سپس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سقز از حضور پر صلابت و مقتدرانه مردم شریف در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر کرد.
نظیر این راهپیمایی در شهر صاحب هم با حضور مردم دو بخش "زیویه" و" امام " شهر بعد از اقامه نماز جمعه برگزار خواهد شد.
در راهپیمایی یوم ا..روز جهانی قدس معاون  استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز، نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس  شورای اسلامی، امامان جمعه و موقت، اعضای شورای تامین، اعضای شورای اداری، روحانیان، خانواده های شاهد وایثارگر، بسیجیان، کارکنان ادارات، دانش آموزان، دانشجویان و اساتید دانشگاه، بازاریان، اصناف و اقشار مختلف مردم (برادران وخواهران) حضور داشتند.
بازدید [ 161 ]