اخبار

بهره برداری و کلنگ زنی 6 پروژه عمران شهری در سقز

آیین افتتاح سه پروژه عمران شهری و کلنگ زنی احداث 3 پروژه در شهرستان سقز برگزار شد.
بهره برداری و  کلنگ زنی 6 پروژه عمران شهری در سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، شهردار سقز در مراسم بهره برداری از سالن چند منظوره ستاد بحران شهدای شهرداری در بهارستان پایین گفت: برای ساخت این سالن 21 میلیارد ریال صرف که 90 درصد آن از محل اعتبارات داخلی شهرداری هزینه شده است.
چیا صالحی بابامیری، هدف از احداث این سالن را بهره برداری در شرایط بحرانی و استفاده ورزشی و عمومی در شرایط عادی برشمرد.
امروز همچنین خیابانهای ۲۴ متری مُکریان و مولانا در محله های میدان مُکریان و شهرک دانشگاه زیر بار ترافیک رفت و مراسم کلنگ زنی احداث پارک حاشیه ای، هنرستان 9 کلاسه و اجرای شبکه فاضلاب در تازه آباد برگزار شد.
صالحی بابامیری اظهار کرد: مساحت پارک ۵ و نیم هکتار که برای اتمام آن 11 میلیارد و 200 میلیون تومان برآورد شده است و در فاز اول 4 میلیارد و 400 میلیون تومان به آن اختصاص خواهد یافت.
وی ادامه داد: همچنین هنرستان در زمینی به مساحت۲۵۰۰ متر مربع و اعتبار 64 میلیارد ریال ساخته و پروژه اجرای شبکه آب و فاضلاب تازه آباد با حجم کار ۲ کیلومتر و اعتبار 17 میلیارد ریال اجرا خواهد شد.
در این مراسم ها، نماینده مردم سقز وبانه در مجلسف امام جمعه، فرماندار شهرستان سقز، محمد فلاحی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری، جمشید اسدی، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، رئیس و اعضای شورا، شهردار و جمعی از مسئولان حضور داشتند.

 

بازدید [ 92 ]