اخبار

در گرامیداشت دهه فجر

بهره برداری از چند طرح عمرانی در سقز با اعتبار 19 میلیارد ریال

در هفتمین روز از گرامیداشت دهه فجر چند عمرانی و خدماتی در سقز با اعتبار افزون بر 19 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
بهره برداری از چند طرح عمرانی در سقز با اعتبار 19 میلیارد ریال

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری، روز سه شنبه زائر سرا و حسینیه شهدای حرم شهرستان سقز با هزینه 2 میلیارد و 700 میلیون ریال در زمینی به مساحت 4 هزار مترمربع شامل خوابگاه و سالن اجتماعات به بهره برداری رسید.
همچنین مرکز دندانپزشکی نیروی انتظامی سقز ویژه نیروهای انتظامی و خانواده آنان با اعتبار 900 میلیون ریال در ستاد ناجای این شهرستان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان آغاز به کار کرد.
در این روز همچنین طرحهای آب و فاضلاب شهری سقز شامل؛ آبرسانی به تازه آباد و شهرک زاگرس 1 و 2، اجرای شبکه توزیع آب تازه آباد، اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب محله حاجی نعمتی بهارستان و اجرای کلکتور فاضلاب تازه آباد به بهره برداری رسید.
رئیس اداره آب و فاضلاب شهری در آئین بهره برداری  گفت:برای اجرای این طرح ها 15 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه صرف شده است.
عباس ولایتی با اشاره به اقدامات این اداره اظهار کرد: در 6 ماهه اول امسال 30 کیلومتر شبکه آب و فاضلاب در سقز اصلاح و توسعه داده شده است.
برگزاری یادواره  شهدای دانش آموزی در سالن شهید بهشتی و یادواره شهدای دهستان سرا در روستای قهرآباد حومه با محوریت 5400 شهید استان کردستان ،  برگزاری مسابقه دو دانش آموزان در شهر صاحب و جشنواره اجرای حرکات ورزشی و برگزاری محفل انس با قرآن در مسجد حضرت علی و حسینیه ارتش از دیگر برنامه هایی بود که در هفتمین روز از دهه فجر در سقز برگزار شد.


بازدید [ 527 ]