اخبار

برگزاری همایش زنان اسوه مقاومت و ایثار و کلنگ زنی ساختمان امر به معروف ونهی از منکر در سقز

همایش زنان اسوه مقاومت و ایثار، تجلیل از فعالان امر به معروف ونهی از منکر و پیشکسوتان جهاد و شهادت با حضور امام جمعه و فرماندار و آئین کلنگ زنی ساختمان ستاد امر به معروف در سقز برگزار شد.
برگزاری همایش زنان اسوه مقاومت و ایثار و کلنگ زنی ساختمان امر به معروف ونهی از منکر در سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در این همایش که در سالن آموزشکده فنی و مهندسی  برگزار شد، گفت: مردم ایران مردمی بصیر هستند و همواره حامی انقلاب ایران اسلامی بوده اند.
محمود ا..مرادی افزود:برگزاری یادواره های شهدا از مهمترین معروفات است و باید از برگزار کنندگان این برنامه های ارزشمند قدردانی کرد.
وی با تکریم جایگاه شهید و شهادت در ایران اسلامی، ادامه داد:حضور در کنار خانواده شهدا و ایثارگران برای مردم و مسئولان، افتخاری بزرگ است.
وی با اشاره به اهمیت و ارزش جایگاه خانواده در ایران اسلامی، اظهار کرد: غرب با برنامه های شوم فرهنگی، بنیان خانواده و از بین بردن استحکام این نهاد مهم را هدف قرار داده است.
ا..مرادی در ادامه گفت: در جنگ هشت سال دفاع مقدس، مردم اجازه ندادند عزت و سربلندی آنان زیر سوال برود و خدمات عمرانی سپاه در روستاهای سقز ، قابل تقدیر است.
فرمانده سپاه سقز هم گفت: در گرامیداشت هفته دفاع مقدس، 180 برنامه در این شهرستان برگزار شد.
سرهنگ یعقوب صفاری افزود: امنیت ایران اسلامی مرهون خون شهدا، مجاهدت خانواده شهدا و ایثارگران و  هوشیاری مردم بصیر و نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی است.
وی در ادامه گفت: فرهنگ عاشورایی توسط مادران ایرانی نسل به نسل منتقل شده است و شهدای کردستان و به ویژه شهدای زن، مظلومانه شهید شدند.
در ادامه از جمعی از فعالان امر به معروف، پیشکسوتان جهاد و شهادت و خانواده شهدای زن تجلیل شد.
تجلیل از نیان شاه محمدی، ورزشکار نمونه شهرستان به عنوان یکی از بانوان اسوه و قرائت بیانیه توسط پرستو نیک پی پیرامون ضرورت توجه به معروفات از دیگر برنامه های این همایش بود.
تاکید بر وحدت ملی، استکبار ستیزی، حمایت از قدس شریف و فلسطین، استقرار نظام عدالت جهانی، توجه دولت به توصیه های رهبر معظم انقلاب، اقتصاد مقاومتی، حفاظت از بیت المال، حفاظت از بنیان خانواده از محورهای این بیانیه بود.

***
در ادامه کلنگ ساختمان امر به معروف و نهی از منکر در زمینی به مساحت 500 مترمربع در شهرک دانشگاه به زمین زده شد.
فرماندار در آئین کلنگ زنی این ساختمان گفت:برای ساخت این ساختمان از محل اعتبارات تملک دارائی ها 300 میلیون تومان اختصاص خواهد یافت.
علی اکبر ورمقانی افزود:زمین این ساختمان با همکاری مسکن و شهرسازی، وشورای شهر و شهرداری به ستاد امر به معروف واگذار شد.

بازدید [ 118 ]