اخبار

برگزاری مسابقه های ورزشی گرامیداشت 5400 شهید کردستان در سقز

چهار مسابقه ورزشی در سقز، گرامیداشت دهه فجر و یادواره 5400 شهید استان کردستان و 608 شهید این شهرستان برگزار شد.
برگزاری مسابقه های ورزشی گرامیداشت 5400 شهید کردستان در سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مسابقات دوستانه ژیمناستیک بین تیم های سقز و بانه با حضور 20 ورزشکار در رده های سنی زیر 9 سال و زیر 12 سال در خانه ژیمناستیک شهید کاظمی شامگاه جمعه برگزار شد.
 در پایان این مسابقه در بخش پرش خرک ، ماهان مرادی و گوران قادری از سقز  ماردین کریم زاده از بانه و نیما مصطفایی از سقز مقام های اول تا چهارم را به دست آوردند.
 در بخش زمینی ، نوید حقیقی، ارشام عظیمی و کاوان محمدپور هر سه از سقز اول تا سوم شدند، در بخش خرک حلقه،  ایمان جعفری از سقز، اشکان رسولی از بانه،  هردی سلیم زاده و میلاد ارغوانی هر دو از بانه سوم و چهارم شدند، در بخش پارالل، کاویان علایی،  محمد فلاحی و  مبین محمد پور هر سه از بانه اول تا سوم شدند و در بخش بارفیکس نوید حقیقی از سقز هیژا محمودی  و محمد رسولی هر دو از بانه بترتیب دوم و سوم شدند و در پایان به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی به رسم یادبود اهدا شد.

**برگزاری مسابقات دوستانه  بدمینتون بانوان بین سقز و بوکان  
مسابقات دوستانه  بدمینتون بانوان بین تیم  سقز و بوکان با حضور 33 ورزشکار در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان  به صورت گروهی و حذفی و انفرادی در سالن ورزشی بانوان  شهید کاظمی برگزار شد.
در پایان در رده سنی نونهالان هستی صادقی از سقز و الهه عزیزی از بوکان به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند و مبینا حمیدی از بوکان و سوما مام احمدی از سقز به صورت مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.
 در رده سنی نوجوانان هم غزاله رسولی و زیلان رحیمی هردو از سقز به ترتیب موفق به کسب مقام های اول و دوم شدند و نارین حمیدی و ثنا حسینی هر دو از بوکان به صورت مشترک مقام سوم را کسب نمودند و در رده سنی جوانان بیتا رسولی و مدیا ابراهیمی و سوما اسکندری از سقز به ترتیب  موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند و به نفرات برتر حکم قهرمانی و جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

**برگزاری مسابقات چند جانبه کشتی در سقز
  مسابقات چند جانبه کشتی  با حضور 120 ورزشکار در رده های سنی خردسالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان  از شهرهای سقز،  بانه، بوکان و روستای سنته  برگزار شد.
در پایان این رقابت ها که با حضور پرشور علاقمندان برگزار شد تیم شهرستان سقز اول شد، تیم بوکان دوم،  تیم روستای سنته سوم و تیم بانه درجایگاه چهارم قرار گرفت و در پایان به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی به رسم یادبود اهدا شد.

**برگزاری مسابقات پرس سینه انتخابی باشگاه های سقز
مسابقات پرس سینه  با حضور 140 ورزشکار در رده های سنی نوجوانان، جوانان،  بزرگسالان و پیشکسوتان  از باشگاه های سطح شهرستان سقز در سالن ورزشی شهید کاظمی  برگزار شد.
در پایان این رقابت ها در رده سنی نوجوانان باشگاه ئه وراز کورد با 18 امتیاز اول، یزدان جوان با 14 امتیاز و تن آرا با 9 امتیاز دوم و سوم شدند، در رده سنی جوانان یزدان جوان با 23 امتیاز اول، آزادی با 8 امتیاز دوم و جوانان با 7 امتیاز سوم شد، در رده سنی بزرگسالان یزدان جوان با 20 امتیاز اول، صاحب با 9 امتیاز و تن آرا با 6 امتیاز دوم و سوم شدند و در رده سنی پیشکسوتان یزدان جوان با 20 امتیاز اول، جوانان با 18 امتیاز و تختی با 16 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
گفتنی است در پایان به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی به رسم یادبود اهدا شد.
شهرستان سقز دارای 14 هزار ورزشکار سازماندهی شده است که در قالب 40 هیات فعالیت می کنند.


بازدید [ 545 ]