اخبار

جانشین قرارگاه عملیاتی لشکر 28 پیاده ارتش در کردستان:

با مقاومت و پاسخگویی، جرائت جسارت را از دشمن گرفته ایم

جانشین قرارگاه عملیاتی لشکر 28 پیاده ارتش جمهوری اسلامی ایران در کردستان گفت: اگر آمریکا به دو یقین می رسید که ایران اسلامی قادر به مقاومت و پاسخگویی نیست در این لحظه به کشورمان حمله می کرد ولی ما جرائت جسارت را از دشمن گرفته ایم.
با مقاومت و پاسخگویی، جرائت جسارت را از دشمن گرفته ایم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، سرهنگ محمد رضا مومنی به عنوان سخنران پایانی راهپیمایی 22 بهمن در جمع راهپیمایی کنندگان سقز افزود: دشمنی آمریکا، مال امروز و دیروز نیست بلکی دشمنی ای دیرینه است.
سخنران پایانی مراسم 22 بهمن در جمع راهپیمایی کنندگان سقز، عنوان کرد: "ادموند موسکی"، وزیر وقت خارجه آمریکا سه راهبرد؛ ایجاد آشوب و اغتشاشات در داخل، تحریم اقتصادی و جنگ عراق با ایران را برای براندازی جمهوری اسلامی تدوین کرده بود.
وی تصریح کرد: امروز ایران اسلامی با تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و هوشیاری و همراهی مردم دارای امنیت پایدار و مردمی است.
سرهنگ محمدرضا مومنی با بیان اینکه بازدارندگی به معنی وادار کردن دشمن به این فکر که هزینه های جنگ بیشتر از دستاوردهای آن است، عنوان کرد: ایران اسلامی در بخش بازدارندگی نیز در سطحی عالی است.
جانشین قرارگاه عملیاتی لشکر 28 پیاده ارتش جمهوری اسلامی ایران در کردستان گفت: 22  بهمن ماه یادبود ایثار، فداکاری و شهادت طلبی امتی است که با پیروی از سلاله پاک نبوی، معادلات جهان را در هم پیچید و این معادلات را دستخوش تغییرات اساسی کرد.
مومنی بیان کرد: 22 بهمن، مظهر اقتدار، عزم و اراده ملی است و پیام آن عزت، سربلندی، استقلال و آزادی و فرصتی برای تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی و رهبر فرزانه، حکیم و شجاع انقلاب اسلامی ایران است.
وی عنوان کرد: 22بهمن امسال یک ویژگی خاص دارد و آن تقارن این عیدالله با اربعین شهادت سردار بزرگ و مجاهد و نستوه سید شهیدان جبهه مقاومت، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.
وی اضافه کرد:آمریکا که فکر می کرد با ترور این بزرگ مرد می تواند به اهداف شوم خود در منطقه برسد، غافل از اینکه، ملت ایران اسلامی، هزاران حاج قاسم سلیمانی دارد و آمریکا، رویای ترامپ دیوانه مبنی بر تسلط بر خاورمیانه و پیاده کردن طرح خاورمیانه بزرگ بود را به گور خواهد برد.
وی تصریح کرد: اگر حاج قاسم سلیمانی نبود، طرح خاورمیانه بزرگ محقق می شد ولی تدابیر حکیمانه این شهید والامقام نقشه آمریکا را نقش بر آب کرد.
وی با اشاره به معامله قرن، یادآور شد: معادله مضحک معامله قرن به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.
وی بیان کرد:شهید سلیمانی نه متعلق به سپاه، نه متعلق به ایران و جهان اسلام است بلکه متعلق به بشیرت بود و این شهید والامقام، خدمات ارزنده ای به بشریت ارائه که هرگز مردم آنرا فراموش نخواهد کرد.
وی عنوان کرد: نشریه آمریکایی "فارین پالیسی" سالها پیش اسم این شهید والامقام را در جزو 100 چهره مطرح جهان در بخش دفاع وامنیت معرفی کرده بود.
مومنی ادامه داد:"مئیرداگان" رئیس سابق سازمان اطلاعاتی خارجی اسرائیل هم سالها پیش شهید سلیمانی را یکی از باهوش ترین فرماندهان نظامی توصیف کرده بود.
وی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی با روسای جمهور کشورها از جمله سوریه و ترکیه دیدار می کرد، بیان کرد: وی آنها را قانع می کرد که با فرمول وی بجنگند.
وی ادامه داد: دشمنان وی نیز بعد از شهادتش به دلیل قدرت و عظمت روحی اش، به وی احترام نظامی گذاشتند و سرتعظیم فرود آوردند.
وی با اشاره به آیه ای از قرآن گفت: شهید سلیمانی کسی بود که برای حفاظت از آرمانها و دستاوردهای انقلاب، از وطن خود هجرت و جهاد کرد و وی بزرگترین درجه نزد خدا دارد.
وی دربخشی دیگر از سخنان خود به اهمیت حضور در انتخابات پیش روی اسفندماه اشاره و بیان کرد: دشمن با عملیات روانی به دنبال تغییر باور، تغییر رفتار و احساس و عواطف مردم ایران اسلامی است.
وی تصریح کرد: همه با هم خروشان و با اقتدار بایستی برای حفاظت از کشورمان و انقلاب در انتخابات شرکت کنیم.

 

بازدید [ 95 ]