اخبار

امام جمعه کامیاران:دشمن به دنبال تسلط بر ۷ کشور بزرگ خاورمیانه است

امام جمعه شهر کامیاران گفت:دشمن به دنبال تسلط بر ۷ کشور بزرگ خاورمیانه است.
امام جمعه کامیاران:دشمن به دنبال تسلط بر ۷ کشور بزرگ خاورمیانه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، حجت الاسلام زارعی در جمع راهپیمایی کنندگان یوم ا.. ۱۳ آبان در سقز اظهار داشت: آمریکا در عراق، سوریه، لبنان، یمن و خیلی از کشورهای دیگر دارد جنایت می کند و سرمایه گذاری کرده است که هیچ سودی هم از سرمایه گذاریش نبرده است.
وی با اشاره به عملکرد آمریکا در منطقه تاکید کرد: آمریکا در این منطقه دست به جنایت های بسیاری زده و همیشه در صدد تفرقه بین مسلمانان بوده و باید در برابر آنان هوشیار بود.
او ادامه داد:آمریکا همواره دشمن ملت ایران بوده است و این دشمنی، هر روز ابعاد تازه ای به خود می گیرد.
وی با اشاره به اینکه بعضی از سیاسیون کشور فکر می کنند مذاکره با آمریکا به نفع کشورمان است، گفت: باید به مذاکرات آمریکایی ها با سایر کشورها نگاه کرد تا ببینیم برای آنان چه دستاوردی داشته است که باید گفت، هیچ.
امام جمعه کامیاران افزود: امروز قدرت ایران اسلامی برای دوست و دشمن مشخص شده است و همین قدرت باعث بازدارندگی دشمنان نظام مقدس اسلامی را به دنبال داشته است.
سخنران مراسم پایانی راهپیمایی 13 آبان ادامه داد: از بدو تاسیس لانه جاسوسی آمریکا در ایران، این لانه به مرکز دسیسه برای ملت ایران تبدیل و با پیروزی انقلاب اسلامی این مرکز جنایت بسته شد و دست آمریکایی ها برای همیشه از این کشور اسلامی کوتاه شد.
وی گفت: امروز در سایه اتحاد و همدلی ملت بزرگ ایران اسلامی کشورمان در اقتدار است و توان نیروهای نظامی و انتظامی ما هر روز افزون می شود و سپاه پاسداران می تواند تا 2 هزار کیلومتری هر دشمنی را بزند و همه اینها نشان دهند قدرت ایران اسلامی است که به دست فرزندان این ملت آزاده به دست آمده است.
در مراسم پایانی راهپیمایی شهر صاحب نیز خالد علیپور رئیس آموزش وپرورش منطقه زیویه به عنوان سخنران مراسم به دشمنی علنی امریکا علیه ایران اسلامی اشاره و اظهار داشت:کودتای ۲۸مرداد۱۳۳۲سرآغاز علنی دشمنی آمریکا با ایران بود که دولت مصدق که به آمریکا اعتماد کرده و دولت ساقط شد.

 

بازدید [ 140 ]