اخبار

امام جمعه سقز : قبولی عبادات در گرو قبولی نماز است

امام جمعه سقز بیان کرد:شرط قبولی سایر عبادات در گرو قبولی نماز است.
امام جمعه سقز : قبولی عبادات در گرو قبولی نماز است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، ماموستا سید حسین حسینی در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان سقز با بیان اینکه، نماز جزو ارکان اسلام و بزرگترین عبادات است، اظهار کرد: بسترهای لازم برای اقامه نماز در ادارات فراهم شود .
ماموستا حسینی گفت: شهرداری، میراث فرهنگی و شرکت نفت، تسهیلات لازم برای اقامه نماز در پارک ها، نمازخانه های بین راهی و جایگاه های سوخت فراهم کنند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز هم با بیان اینکه نماز، برنامه انضباطی در حوزه دین است، گفت: نماز، برجسته ترین مصداق عبودیت است.
کامیل کریمیان عنوان کرد:  نماز، واجب عینی و ستون دین و اقامه آن توسط افراد جامعه، باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
کریمیان، تصریح کرد:بسترهای مورد نیاز برای اقامه نماز جماعت ظهر در ادارات فراهم و برنامه های لازم برای ادای فریضه، ترویج آن و تشویق و نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز در ادارات تدوین شود.
وی یادآور شد: دشمن از طریق القائات همواره برای کم رنگ کردن فرهنگ دینی تلاش کرده است.
فرماندار سقز بر عدم برگزاری جلسات ادارات در هنگام نماز ظهر و اقامه نماز جماعت تاکید کرد و در ادامه گفت: دبیرخانه ستاد با تعیین دستور مشخص، نسبت به برگزاری هر2 ماه یک جلسه اقدام کند و با مشارکت ادارات عضو ستاد اقامه نماز، اجلاس نماز و برنامه های فرهنگی و هنری برگزار شود.
اعضاء در جلسه ستاد اقامه نماز بر توانمندسازی مربیان کانون های پرورشی فکری و مهدکودک ها، تجهیز نمازخانه های بین راهی، احداث نمازخانه های بین راهی، سکوی نماز در پارک ها و مسیرها تاکید کردند.

بازدید [ 43 ]