اخبار

امام جمعه سقز:فرد مسلمان نسبت به ادای نماز بی‌تفاوت نیست

امام جمعه سقز گفت: نماز بزرگ‌ترین رکن اسلام است و فرد مسلمان باید به صورت صحیح و به موقع ادای نماز کند زیرا اولین چیزی که در روز جزا از او پرسیده می‌شود در باره نماز است.
امام جمعه سقز:فرد مسلمان نسبت به ادای نماز بی‌تفاوت نیست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از خبرگزاری فارس، ماموستا سید حسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه سقز با برشمردن آیات مختلف در راستای تقوای الهی اظهار داشت: انسان مسلمان باید همواره خداوند را ناظر بر اعمال خود بداند و هر آنچه را که انجام می‌دهد در جهت رضایت پروردگار باشد.
امام جمعه سقز ادامه داد: نماز بزرگ‌ترین رکن اسلام است و فرد مسلمان باید به صورت صحیح و به موقع ادای نماز کند زیرا اولین چیزی که در روز جزا از او پرسیده می‌شود در باره نماز است که فرد مسلمان نسبت به ادای نماز بی‌تفاوت نیست.
ماموستا حسینی افزود: هدف از خلقت انسان از سوی خداوند بزرگ عبادت اوست و انسان باید همواره بندگی خداوند را بجای آورد تا رستگار هر دو جهان شود.
وی عزیزترین انسان نزد خداوند را با تقواترین آن دانست و گفت: خداوند انسان درستکار را همیشه موفق خواهد کرد و باید تلاش کنیم نزد خداوند محبوب باشیم.
امام جمعه سقز اظهار داشت: دوری از منکرات امروز بر همه مسلمانان واجب است و وجود جامعه پاک رعایت امر به معروف و نهی از منکر از سوی مردم است.
نماز جمعه شهر صاحب هم به امامت ماموستا ملا غفور مصونی اقامه شد
امام جمعه موقت صاحب هم در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به اینکه اسلام همواره دین رحمت، بخشش و مغفرت است، بر رعایت اصول دین از سوی مسلمانان تاکید کرد.
وی در ادامه خطبه‌های نماز گفت: فرد مسلمان باید همواره خود را وقف دین و روزی حلال کند و نیکی به پدر و مادر را فراموش نکند.

بازدید [ 106 ]