اخبار

امام جمعه سقز:دهه فجر، نماد وحدت ملی است

امام جمعه سقز گفت: دهه فجر، نمایش عمومی، ملی و انقلابی و نماد وحدت ملی است.
امام جمعه سقز:دهه فجر، نماد وحدت ملی است

ماموستا سید حسین حسینی روز دوشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر اظهار داشت: سعی دشمن این بوده است که ملت را از نظام و انقلاب جدا کند. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، حسینی اضافه کرد: دهه فجر به عنوان ایامی مبارک، همواره یادآور دفاع مردم از آب و خاک و مملکت خویش بوده است و بایستی برنامه های گرامیداشت این ایام به شیوه مناسب برگزار شود.
معاون برنامه ریزی فرمانداری سقز هم بر آمادگی ادارات جهت برگزاری برنامه های دهه فجر تاکید کرد.
لطیفه نوروزی افزود: کمیته های ۱۱ گانه برای مراسم های گرامیداشت ۴۲ اُمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برنامه ریزی کنند.
وی اضافه کرد: انقلاب ایران اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و پشتوانه مردمی به پیروزی رسید و تا امروز هم با رهبری داهیانه و حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در اوج است.
وی عنوان کرد: پیروزی انقلاب ایران اسلامی، باعث غرور آفرینی و عزت برای مردم مسلمان جهان و سرافکندگی استکبار شد.
نوروزی همچنین، بر تدوین برنامه ها توسط مسئولان کمیته ها و اجرای برنامه های داخلی توسط مسئولان دستگاه های اجرایی، سازمانها و نهاد و اجرای برنامه ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تصریح کرد.
غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، برپایی میزخدمات، یادواره شهدا، افتتاح طرهای صنعتی، خدماتی، گاز و برق و اجرای برنامه های قرآنی، فرهنگی و ورزشی و جشن میلاد کوثر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با استفاده از ظرفیت مجازی از برنامه های دهه فجر امسال خواهد بود.

 

بازدید [ 30 ]