اخبار

امام جمعه سابق سقز دار فانی را وداع گفت

حاج ماموستا عبدالرحمان حسین زاده امام جمعه سابق سقز عصر سه شنبه دهم مهرماه در بیمارستان امام خمینی( ره) به علت کهولت سن و بیماری درگذشت و پیکر این عالم در آرامستان آیچی به خاک سپرده شد.
امام جمعه سابق سقز دار فانی را وداع گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سرپرست فرمانداری سقز در پیامی درگذشت حاج ماموستا حسین زاده، امام جمعه سابق سقز را تسلیت گفت.
متن پیام کامیل کریمیان به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت روحانی شجاع، مردمدار و متدین حاج ماموستا حسین زاده را به خاندان محترم و علاقمندان آن مرحوم، طلاب و روحانیت معظم و عموم مردم مومن و شریف شهرستان سقز تسلیت می گویم.
سالها تلاش و مجاهدت در جایگاه رفیع امامت جمعه برای ترویج فرهنگ دینی و امور معروف، برگهای درخشان و اوراق زرینی از دفتر زندگی این روحانی فقید بود.
از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم .
محسن بیگلری، رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان و نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی هم در پیامی درگذشت این جلیل عالیقدر را تسلیت گفت.
همچنین علی اکبر ورمقانی فرماندار پیشین سقز و فرماندار کنونی بیجار، افشین عزیزی، رئیس شورای شهر و چیا صالحی بابامیری، شهردار سقز در پیامهایی جداگانه درگذشت این عالم فقیه  و استاد اخلاق را تسلیت گفتند.
جامعه روحانیان شهرستان سقز هم در پیامی درگذشت این عالم ربانی را به مردم شریف شهرستان سقز و جامعه اهل سنت تسلیت گفتند در این پیام آمده است: ایشان در راه اعتلای دین و تربیت عالمان دینی و آگاه سازی مردم متدین کردستان تلاش وافر کردند. 

 

بازدید [ 363 ]