اخبار

افتتاح 63 طرح با اعتبار 11 و نیم میلیارد تومان در هفته دولت در شهرستان سقز

معاون استاندار کردستان و فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت: در هفته دولت 63 طرح با اعتبار 11 و نیم میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری می رسد.
افتتاح 63 طرح با اعتبار 11 و نیم میلیارد تومان در هفته دولت در شهرستان سقز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، علی اکبر ورمقانی در سومین جلسه شورای اداری شهرستان افزود:تجلیل از خانواده شهدای کارمند و تقدیر از کارکنان نمونه ادارات از دیگر برنامه های هفته دولت و گرامیداشت یادوخاطره شهیدان رجایی و باهنر خواهد بود.
وی اضافه کرد: مسئولان ادارات و ارگانهای شهرستان سقز، دستاوردهای نظام اسلامی و دولت را برای مردم تشریح کنند.
ورمقانی با بیان اینکه، ارتباط بیشتر مردم و مسئولان، باعث اعتماد بیشتر شهروندان به ادارات، ارگانها و سازمانها می شود، بر تکریم ارباب رجوع، به عنوان اصلی جدایی ناپذیر و بخشی از حقوق شهروندی تاکید کرد.
رئیس شورای اداری شهرستان سقز با عنوان اینکه، آستانه تحمل مدیران شهرستان سقز در برابر انتقاد، بالاتر رفته است، اظهار کرد: مسئولان ادارات با  اصحاب رسانه ارتباط داشته باشند و در برابر انتقاد منصفانه رسانه ها، ترسی به دل راه ندهند زیرا، انتقاد با تخریب فرق دارد و انتقاد سازنده باعث اصلاح امور خواهد شد
وی در ادامه با اشاره به خطر بزرگ و خانمانسوز مواد مخدر بر مردمی کردن مبارزه با مواد مخدر تاکید و عنوان کرد: مردمی کردن باعث کاهش تقاضای مصرف مواد مخدر می شود.
امام جمعه سقز هم گفت: دشمنان اسلام همواره درصدد ضربه زدن به وحدت مسلمانان بوده اند.
ماموستا حسینی افزود: مسئولان باید همواره تقوای الهی داشته و در خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.
وی تصریح کرد: اشتغال زایی و رونق اقتصادی باید دغدغه اصلی دولت باشد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سقز هم بر اهمیت پیشگری از اعتیاد و مردمی کردن مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.
سرهنگ تجاری باب یان اینکه، ابتذال و شیوع مواد مخدر، 2 برنامه گسترده استکبار جهانی برای ناکارآمد کردن بدنه اجتماع است، اظهار کرد: ایران اسلامی 3750 شهید برای مبارزه با مواد مخدر تقدیم کرده است.
وی از پدران و مادران، خواست تا مواظب فرزندانشان باشند و مهارت های از جمله، قدرت نه گفتن را به آنان بیاموزند.بازدید [ 96 ]