اخبار بخشداری ها

در گرامیداشت هفته دولت

افتتاح 42 طرح عمرانی در روستاهای شهرستان سقز با هزینه 32 میلیارد ریال

در ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت 42 طرح عمرانی در روستاهای شهرستان سقز با هزینه حدود 32 میلیارد ریال افتتاح و 4 برنامه هرهنگی و ورزشی برگزار شد.
افتتاح 42 طرح عمرانی در روستاهای شهرستان سقز با هزینه 32 میلیارد ریال

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، روز سه شنبه با حضور فرماندار سقز ، جمعی از مسئولان ومردم روستاهای بخش مرکزی، 10 کیلومتر آسفالت جاده روستای "کوچک سفلی-باغلوجه" به بهره برداری رسید.
باقی رحمانپور ،رئیس اداره راه وشهرسازی سقز  در آئین افتتاح این راه آسفالته گفت: عقد قرار این طرح در تابستان سال 93 بسته شد و برای اتمام آن ، افزون بر 31 میلیارد ریال از محل اعتبار درآمد عمران ملی و استانی هزینه شده است.
همچنین 41 طرح های عمران روستایی شامل ساخت پارک کودک ، طرح ساماندهی آب های سطحی روستا، ساخت جایگاه زباله، اجرای طرح ساماندهی فاضلاب در سقز افتتاح شد.
سامان عرفانی، بخشدار مرکزی سقز در آئین افتتاح نمادین این طرح ها در روستای" احمد آباد سرا" گفت: برای اجرای این طرح ها افزون بر 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات دهیاری و مشارکت مردم هزینه شده است.
همچنین طناب کشی ویژه کارکنان دولت در ورزشگاه شهید کاظمی ، محفل انس با قرآن ویژه بانوان در مرکز بزرگ اسلامی، تجلیل از قهرمانان و مربیان کشتی(نونهالان و نوجوانان) در سالن کشتی سقز و مسابقه شنای کارکنان ادارات در استخر شهید کاظمی در گرامیداشت هفته دولت برگزار شد.


بازدید [ 1389 ]