اخبار

افتتاح 32 طرح عمرانی خدماتی در سقز در گرامیداشت دهه فجر

در هشتمین روز از گرامیداشت دهه فجر 32 طرح عمرانی خدماتی در شهرستان سقز با حضور نماینده مردم سقز و بانه در مجلس، فرماندار و جمعی از مسئولان افتتاح شد.
افتتاح 32 طرح عمرانی خدماتی در سقز در گرامیداشت دهه فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، روز پنجشنبه 7 روستای  شهرستان سقز در بخش سرشیو از نعمت گاز برخوردار شدند.
احمد فعله گری، مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان در آئین افتتاح گاز رسانی به این روستاها در روستای کس نزان بابیان اینکه هم اکنون 185 روستای سقز گازرسانی شده است، گفت: 50 روستای دیگر این شهرستان در سال آینده گازرسانی می شود.
همچنین 20 طرح عمرانی در روستاهای بخش سرشیو با اعتبار افزون بر 2 میلیارد ریال از محل اعتبارات دهیاری و مشارکت مردمی افتتاح شد.
بخشدار سرشیو در "آئین افتتاح این طرح ها در روستای خرمتا گفت: 43 طرح عمرانی در سال 96 با اعتبار افزون بر 5 میلیارد و 900 میلیون ریال توسط دهیاری ها و با مشارکت مردم اجرا شده است.
همچنین طرح های خانه عالم و پایگاه مقاومت بسیج روستای سرتکلتو در بخش سرشیو سقز با اعتبار 400 میلیون ریال افتتاح شد.
در این روز مراکز آموزشی و توانبخشی اختلالات اُتیسم و خانواد و کودک ناشنوا و کم شنوا با حضور محسن بیگلری نماینده مردم سقز وبانه در مجلس، علی اکبر ورمقانی فرماندار سقز و سید صباح قریشی ، مدیر کل بهزیستی استان کردستان با اعتبار 600 میلیون ریال توسط بخش خصوصی آغاز به کار کرد.
غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا،  تجلیل از فعالان ورزشی و جوانان و افتتاح نمایشگاه هنرهای دستی رابطان بهداشت از دیگر برنامه هایی بود که در هشتمین روز از دهه فجر در سقز برگزار شد.


بازدید [ 646 ]