اخبار

افتتاح طرح های مخابراتی و خدماتی در چهارمین روز از دهه فجر

در چهارمین روز از ایام دهه فجر برنامه دیدار با خانواده شهدا، اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور برگزار و چند طرح مخابراتی و خدماتی در شهرستان سقز افتتاح شد.
افتتاح طرح های مخابراتی و خدماتی در چهارمین روز از دهه فجر

در آئین برگزاری این برنامه ها، فرماندار، معاونان فرماندار، بخشداران، جمعی از مسئولان و اعضای شورای بخش حضور داشتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، فرماندار سقز، فرماندهان انتظامی و ارتش و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با همسر شهید بایزید محمودی و پدر و مادر شهید حسین ربانی از شهدای انتظامی و ارتش شهرستان دیدار کردند.
همچنین در گرامیداشت دهه فجر 140 دانش آموز شهرستان سقز به اردوی راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.در مراسم بدرقه دانش آموزان معاون سیاسی فرماندار، فرمانده انتظامی، رئیس شورای شهر و جمعی از مسئولان و اولیای دانش آموزان حضور داشتند.


افتتاح طرحهای خدماتی و مخابراتی
رئیس اداره مخابرات در آئین بهره برداری از این طرح ها بیان کرد: برای اجرای این طرحها، افزون بر یک میلیارد و 206 میلیون تومان هزینه شده است.
حسام الدین هادی عنوان کرد: این طرحها شامل احداث و راه اندازی سایت bts انتهای خیابان منتظری و افزایش پهنای باند و توسعه پورت اینترنت روستاهای قیلسون و سنته بود.
همچنین فروشگاه های زنجیره ای در روستاهای سقز آغاز به کار کرد.
سرپرست اداره تعاون روستایی در آئین آغاز به کار این فروشگاه ها در صاحب: این فروشگاه ها همزمان در سرا ، گلتپه و قهرآباد سفلی افتتاح و شروع به فعالیت کردند.
صادق بهزادی گفت: برای آماده سازی و راه اندازی این فروشگاه ها400 میلیون تومان از منابع داخلی شرکت ها هزینه و زمینه اشتغال زایی 8 نفر را فراهم کرده است
افتتاح چند طرح عمرانی در روستاهای بخش امام هم از دیگر برنامه های چهارمین روز از دهه مبارک فجر بود.
بخشدار امام در این برنامه گفت: در سال ۹۷ بالغ بر 10 میلیارد و 150 میلیون ریال در قالب ۸۰ پروژه عمرانی توسط دهیاری و جلب مشارکت مردمی در بخش هزینه شده است.
احمد مهرپرور بیان کرد: این طرحها شامل؛ پروژه های زیربنایی چون دفع بهداشتی فاضلاب، اجرای دیوار حایل، بازگشایی معابر، احداث پل و سپتیگ بوده است.

 

بازدید [ 202 ]